08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η καθημερινή πολιτική - ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Ε) Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΑΣ Ιατρικές συμβουλές από ειδικούς γιατρούς
16.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
17.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική - ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
19.05 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θανάσης Παπαρήγας
20.00 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ 15ήμερο τηλεοπτικό περιοδικό ποικίλης ύλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Οι διαστάσεις των γεγονότων χωρίς παραμορφωτικούς φακούς και σκοπιμότητες. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιάννης Χατζηγεωργίου
23.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Εβδομαδιαία εκπομπή με θέμα το βιβλίο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ
ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
12.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΜΟΥ
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΣΙΛΒΑΝ Κινούμενα σχέδια
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
19.25 ...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗΣ ΠΑΛΗΣ
20.30 ΜΙΚΡΟΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.35 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 Η ΦΩΝΗ
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΗΜΑΔΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ
23.35 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Μίνι και Μόσκοβιτς»
01.15 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.45 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
03.30 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 MEDITERRANEO
11.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
11.30 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ
12.00 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
14.00 ΑΦΡΙΚΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ «Η κρίσιμη καμπή»
19.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΙΛ (Ε)
19.30 21ος ΑΙΩΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
20.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΣΑΜΑΡΚΑΝΔΗΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 επίΛΟΓΟΣ
23.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΕΞ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Πέρα από τα σύννεφα»
08.01 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Ινδία»
08.30 8 1/2
11.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
11.30 ΑΥΤΗ Η ΠΑΛΙΑ ΠΥΡΑΜΙΔΑ
12.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
13.30 ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΠΙΒΙΩΣΗ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 ΚΩΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΒΟΛΕΪ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ «Νόβισαντ - Αρης»
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΑΖΕΡΑΚ
22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α` ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Γκρίμσμπι - Γουλβς»
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
03.30 ΤΕΡΜΙΝΑΛ 3 (Ε)
04.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 BIG BROTHER
16.05 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
17.55 BIG BROTHER
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ
22.00 BIG BROTHER
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
23.00 ΠΡΟΚΛΗΣΗ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΕ Χ-FILES
01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρώτη σελίδα»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
05.40 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΟΡΕΞΗ
10.30 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE NEWS
15.30 ΜΠΟΡΩ
17.30 Η ΜΑΡΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια υπέροχη μέρα»
23.00 ΝΙΡΒΑΝΑ
24.00 TWIST!
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα τάξη πραγμάτων»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα με τις μάσκες Νο 3»
08.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
12.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ
14.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ
15.30 ΓΙΑΓΚΟ
16.30 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
18.15 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ
22.30 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα γεννητούρια»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 PLAY
15.45 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.50 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική ανάλυση»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ήρωες της ερήμου»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 FASHION TV
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.30 ΛΟΓΙΑ STARATA
11.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
15.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
16.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΤΖΕΡΙ ΣΠΡΙΓΚΕΡ
20.30 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατάσκοπος που με κουτούπωσε»
23.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαστροφές»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξομοιωτής»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ