Πέμπτη 9 Σεπτέμβρη 2010
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Μεταξουργείο»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Τσίρκο κάλπικο» με τον Λουδοβίκο των Ανωγείων

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ρώσικα κινούμενα σχέδια

17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Καταρράκτης. Επιμ. παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

18.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Φιλοξενούμενος ο Φώτης Καζάζης. Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης

19.00 ΚΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ Ξένη σειρά (1ο)

20.00 ΑΤΙΘΑΣΗ ΜΑΪΚΑ (4ο) Ξένη σειρά

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ (3ο) Ξένη σειρά

22.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)

10.00 Η ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝ (Ε)

10.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

11.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ (Ε)

11.30 ΟΙ ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

13.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WATER POLO

14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)

16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 16ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Προημιτελικός «ΗΠΑ - Ρωσία»

20.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ

21.00 16ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Προημιτελικός «Λιθουανία - Αργεντινή»

23.00 1.000 ΚΑΙ 1 ΚΑΛΑΘΙΑ - ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ 2010 Αθλητική εκπομπή

24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ Αστυνομική σειρά

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας και μισός»

20.00 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ (Ε) «Βασίλης Μάρος»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακές παρέες»

00.15 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΕΡΑΤΑ (Ε) «Το μαύρο θηρίο του Εξμουρ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

10.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ «Θανατηφόρα εταιρεία τσακαλιών»

10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

11.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ

12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

16.30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.30 ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Ιορδανία»

19.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ «Αετός»

20.00 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ

20.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Η ριγέ μαγκούστα»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.05 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Συνέχεια)

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΖΕΝΙΝ

24.00 16ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Προημιτελικός (Μ)

01.30 16ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Προημιτελικός (Μ)

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

07.00 ELAΤTE

11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KYLE XY

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 DESPERATE HOUSEWIVES

19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ

23.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

24.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 PERFECT TEN Τηλεπαιχνίδι

02.10 EUROPEAN POKER TOUR

03.10 ΔΙ$ ΜΑΔΙΑΜ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

09.00 ΦΥΓΕ ΕΣΥ, ΕΛΑ ΕΣΥ (Ε)

10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

11.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

12.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

14.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

15.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

16.00 BAYWATCH

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)

18.00 KITCHEN NIGHTMARES

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

24.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

02.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ

03.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

05.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ...

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

18.00 ΜΑΖΙ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PATTY, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

22.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 SAFE SEX (Ε)

01.30 ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ! (Ε)

02.30 ΙΧΝΗ (Ε)

03.30 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.20 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ Κωμική σειρά

07.15 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε) Ερωτική κομεντί

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Πιάστε τον Εντ», «Η μικρή Πούκα», «Αμπρα κατάμπρα», «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του», «Τα σούπερ παιδιά», «Angel's friends», «World of quest», «Τομ και Τζέρι», «Ο Μπαγκς Μπάνι και η παρέα του»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ

15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρυφή ζωή μιας γυναίκας» (Β' μέρος)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.10 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ...ΤΣΑΚ

18.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

18.50 NUMB3RS

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση πόλεμος» Α' προβολή

23.15 ΟΜΑΔΑ NCIS

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.15 MEDIUM Σειρά μυστηρίου

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο προστατευόμενος»

04.45 THE SOPRANOS Ξένη σειρά

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org