07.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μπόλεκ - Λόλεκ, Ρεξ»
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ «Παράθυρο στο Σύμπαν: 5. Το διαστημόπλοιο γη. 6. Ο φυσικός μας δορυφόρος»
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Παραδοσιακοί χοροί, Ιδρυμα Ζήση, μέρος Β΄
17.35 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Κονιδίτσα
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Ειρήνη Μπαλντίδη συνομιλεί με τον παθολόγο Πέτρο Ραφαηλίδη, για τις λοιμώξεις του ουροποιητικού συστήματος. Τις μορφές, τα συμπτώματα και την αντιμετώπισή τους κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Η πειρατεία»
21.35 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Δημήτρης Ζερβουδάκης, Π. Θαλασσινός, Δ. Μητροπάνος, Μ. Δημητριάδη
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Κουβανέζικη μουσική και τραγούδια
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
07.45 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ
08.15 ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
08.45 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ
09.15 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
09.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.50 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Η αληθινή ιστορία του Ρομπέν των δασών»
11.40 ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΘΙΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ
12.45 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε)
13.20 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε) «Δημήτρης Τσάτσος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ (Ε)
16.15 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΡΝΑΡ (Ε)
20.00 ΔΙΑ ΧΕΙΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
21.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ (Ε)
22.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΠΡΑΪΝΤΣΧΕΝΤ Σειρά
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ
00.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ: «Φυλλορροή»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΓΟΥΙΝΙ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
10.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
11.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
11.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΕΪΚ ΛΟΝΓΚ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Μαλαισία»
14.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)
23.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ «Φονικά παιχνίδια»
07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
07.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
08.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ - ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΟΝ ΣΤΟΟΥΝΜΑΝ
09.00 ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ; (Ε)
09.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
10.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Ε)
10.55 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
11.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.27 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ (Ε)
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
19.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ
21.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
21.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
23.00 ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ
01.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
01.35 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ (Ε)
02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
11.00 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ - BEST OF
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.00 ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ DEAL
16.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
16.45 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
19.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 DEAL (E)
21.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
22.45 ΣΚΕΡΤΣΑΚΙΑ (Ε)
23.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ (Ε)
00.30 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ (Ε)
01.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.50 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
02.50 ΤΡΙΚΥΜΙΑ (Ε)
03.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - BEST OF
12.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ - BEST OF
14.00 H KOYZINA THΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.40 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά
16.15 ΡΟΥΜΠΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
22.15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
23.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΙΙ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γύρισμα της τύχης»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
05.45 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ
06.30 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 LOVE SORRY (E)
11.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
12.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
13.00 TAXI GIRL (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
18.15 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
19.15 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
22.15 50 - 50 (Ε)
23.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Absolon»
03.30 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 Ο ΔΑΙΜΩΝ ΤΗΣ ΤΑΖ-ΜΑΝΙΑ
11.30 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
12.00 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ
18.00 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χάρισμα»
00.15 NIP TUCK
01.15 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πνεύμα του κακού»
05.00 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΓΡΑΜΜΗ Εκπομπή για τη Βοιωτία
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ