Κυριακή 21 Μάρτη 2010
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 ΤΟ ΤΑΣΣ ΑΡΜΟΔΙΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Ξένη σειρά (2ο)

18.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με τον Δημήτρη Καλτσώνη, λέκτορα στο Πάντειο Πανεπιστήμιο, για το βιβλίο «Ελληνική Συνταγματική Ιστορία», 1ος τόμος: 1821-1940 (Εκδ. Ξιφαράς)

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προκυμαία» (1ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ

22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΛΑΜΑΣ (Ε)

19.00 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΙΕΡΑΣ ΑΡΧΙΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΘΗΝΩΝ

20.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ (Ε) «Δημιουργία»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υδάτινες ιστορίες»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 DOC ON AIR «Παρίσι, αλέ-ρετούρ»

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαός και Κολωνάκι»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

23.30 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

00.30 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ (Ε) «Οργή»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΟΨΗ - ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΙ

07.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

11.30 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Πιερικός - Εθνικός Αστέρας»

20.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ

21.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτό το κάτι άλλο»

00.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

02.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 Β' ΕΘΝΙΚΗ (Ε)

05.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

05.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 LOVE BITES (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 LOVE BITES

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WIPE OUT

22.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 ΟΛΑ 10

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.40 EUROPEAN POKER TOUR

03.40 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 MOBILE FUN

05.30 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 GREEK IDOL (Audition)

22.15 CSI: LAS VEGAS

23.15 SEX AND THE CITY

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (E)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεξ, μυστικά και ψέματα»

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δώρο ζωής» (Α' μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ

21.50 4

22.50 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ

23.55 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 HOLLYWOOD HOME GAME (Ε)

02.45 EXTREME MAKE OVER (Ε)

03.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.45 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστερίξ και Οβελίξ εναντίον Καίσαρα»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτη δύναμη»

01.45 THE DEAD ZONE

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχη σιωπή»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Αριστείδη Μόσχο. Με τον Πάρη Μήτσου

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με βόλεϊ... συναντήσεις

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.20 Η ΚΟΥΒΑ ΜΠΟΡΕΙ Μια εκπομπή που παρουσιάζει μικρά και μεγάλα επιτεύγματα στο Νησί της Επανάστασης, με αφορμή τα 50χρονα της Κουβανικής Επανάστασης και σε συνεργασία της τηλεόρασης του «902» με την κουβανική. Επιμέλεια - παρουσίαση Αννα Μπαλλή, Μανουέλ Καταλάν

21.35 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους. Με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα. Φιλοξενούμενος ο δημιουργός Παναγιώτης Δενδραμής. Στη διάρκεια της εκπομπής θα μεταδοθεί η ταινία του «Το δωμάτιο»

22.30 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε) Με τον Αρη Νικολαΐδη

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

12.30 Η ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Νέα Ορλεάνη» ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΙΗΣΗΣ

16.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλώς ήλθε το δολάριο»

19.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «Λένα Πλάτωνος» (Β' μέρος) - ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΙΗΣΗΣ

20.00 ΟΙ ΠΟΙΗΤΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

20.30 ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ Ο ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΕΣΟΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΚΩΝ. ΚΑΒΑΦΗ

22.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Νικόλας Χρηστάκης»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ1 «Ο νόμος του πόθου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΑΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΘΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ, ΑΥΡΙΟ

17.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.45 PRE GAME

19.00 SUPER LEAGUE «Skoda Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

02.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ (Ε) «Αλαζονεία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ

11.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

14.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

18.00 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΑΒΡΑΑΜ Τηλεταινία

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.15 Η ΒΙΒΛΟΣ: ΑΒΡΑΑΜ (Συνέχεια)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΡΙΒΕΡΝΤΑΝΣ, ΟΙ ΑΣΤΕΡΕΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ

01.00 ΚΡΕΜΛΙΝΟ

02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

03.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.10 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

08.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION

11.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κούκλα και το τέρας»

16.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παπαφλέσσας»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βασίλειο των ουρανών»

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κώδικας τιμής»

01.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.30 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

03.30 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 MOBILE FUN

05.30 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

07.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

08.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

09.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

14.00 STARS SYSTEM

15.15 CHART SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 CHART SHOW - YOUR COUNTDOWN (Συνέχεια)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 KITCHEN NIGHTMARES

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαθιά άγρια θάλασσα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τιμωρός»

01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ALTER KIDS

13.00 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Beethoven 4th»

22.45 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.00 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Εκτός ελέγχου» (Β' μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.50 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάσκα του Ζορό»

17.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.40 TAXI GIRL: SPECIAL EDITION (Ε)

19.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ: Η ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

22.50 THE TWENTY

23.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλειο έγκλημα»

03.30 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.00 DUCK DODGERS

12.30 POWER RANGERS: OPERATION OVERDRIVE

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Happy feet»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 THE BIG BANG THEORY

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ... ΣΤΟ ΤΣΑΚ

18.45 KNIGHT RIDER

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέσσερις γάμοι και μία κηδεία»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι από το Ρίο»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902»

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Πανικός - αγοραφοβία. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη; Και τα δύο μαζί κάνουν τις «Αρχιτεκτονικές Προσεγγίσεις». Εκθέσεις αρχιτεκτόνων, τάσεις και αποτελέσματα που φτιάχνουν το αισθητικό περιβάλλον μας. Ερευνα-παρουσίαση: Θανάσης Σταθόπουλος, επίκουρος καθηγητής Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου

19.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο. Με την Σοφία Αδαμίδου

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προκυμαία» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Ξένη σειρά (9ο)

22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 XANA MONTANA

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ (Ε)

17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

18.00 ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ «Φυματίωση»

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΠΑΡΑΒΑΣΗ «Λάκης Λαζόπουλος - Χρύσα Ρώπα»

20.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ (Ε) «Προβλέψεις»

21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Απευθείας μετάδοση

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ

01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο ο τρομερός»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ

23.00 PRESS

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

00.15 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ (Ε) «Ζήλια»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΟΨΗ - ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΙ

07.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

11.30 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ

19.30 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΟΥ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΤΣΙΤΑΧ

20.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

21.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΜΟΡΦΕΣ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντ Γουντ»

01.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

02.30 ΚΑΤΑΠΑΤΗΤΕΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

04.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

05.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 LOVE BITES (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 LOVE BITES

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.00 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑ ΠΕΛΣ (Ε)

02.10 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

03.10 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

23.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 HEROES

22.45 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια δεύτερη ευκαιρία»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δώρο ζωής» (Β' μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόλις χώρισα» (Α' προβολή)

23.00 L.Α.P.D.

24.00 ΕΡΕΥΝΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 HOLLYWOOD HOME GAME (Ε)

02.30 EXTREME MAKEOVER (Ε)

03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος πρόσκοπος»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέξε γρήγορα»

01.45 SUPERΝATURAL

02.45 THE DEAD ZONE

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγος του Οζ»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή

09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια

17.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά (4ο)

18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Βασίλης Μαλισιόβας: Τα έθιμα του Ευαγγελισμού και του Σαββάτου του Λαζάρου

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.30 ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Μια εκπομπή για γονείς, εκπαιδευτικούς και παιδιά, με αποσπάσματα ξεχωριστών παιδικών θεατρικών παραστάσεων και εκλεκτούς καλεσμένους. Επιμέλεια - παρουσίαση Θανάσης Καραγιάννης, συγγραφέας και κριτικός παιδικών θεατρικών έργων

20.00 Η ΣΠΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΟΚΚΙΝΟΜΑΛΛΗ Ξένη σειρά (5ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ (1ο)

22.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

14.55 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Απευθείας μετάδοση

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ EUROCUP «Αρης - Βαλένθια»

21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Απευθείας μετάδοση

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ (Μ)

01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Υποθέσεις αρχείου»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολωνάκι, διαγωγή μηδέν»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουέντι Γου: πολεμώντας για το αύριο» (Α' προβολή)

03.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ (Ε) «Λαιμαργία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΟΨΗ - ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΙ

07.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

11.30 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

20.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

00.30 Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ

01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

02.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΚΑΤΑΠΑΤΗΤΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 LOVE BITES (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 LOVE BITES

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑ ΠΕΛΣ

22.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

02.10 EUROPEAN POKER TOUR

03.10 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ - Best of

22.00 ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ

23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)

24.00 SEX AND THE CITY

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 ΖΑΜΑΝΦΟΥ

01.15 HIT PARADE (Ε)

01.45 AUTO ALTER

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέι Ντο: Παιχνίδια θανάτου»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτες κολάσεως»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

22.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ

23.15 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.30 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαδαγασκάρη»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Aeon flux»

00.30 SUPERΝATURAL

01.30 THE DEAD ZONE

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που δεν υπέκυψε ποτέ»

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άφιξη»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ 1821 «Διπλωματικό παρασκήνιο»

08.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο ελληνικών χορών Δώρα Στράτου. 4η συνάντηση χορευτικών συγκροτημάτων των ΔΟΛΤ - CID (Α' + Β' Μέρος)

09.50 ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ Καταγραφή διαδικασίας κατασκευής σημαίας

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Οι προστάτες» του Μήτσου Ευθυμιάδη. Θέατρο Πάρκου Αντώνης Τρίτσης

16.45 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιώργος Μηλιώνης

17.10 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ζαγορίσιο γλέντι

17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Αυχενικό σύνδρομο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

18.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35 mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές». Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης

19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο

20.00 Η ΦΥΣΗ (3ο) Ξένη σειρά

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΚΡΑΤΙΚΑ ΣΥΝΟΡΑ (επ. 6ο)

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Αφιέρωμα στον Μακρυγιάννη με τη χορωδία της Τερψιχόρης Παπαστεφάνου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ

10.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ

10.25 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Πατριωτικά ηρωικά τραγούδια»

10.50 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

11.25 ΠΑΡΕΛΑΣΗ

12.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΝΟΜΑΡΧΙΑ

13.30 ΤΟ '21 ΚΑΙ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ

16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ

16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ (Ε)

17.00 ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΣΚΟΥΦΙΑ ΜΑΣ (Ε) «Ιστορικά επώνυμα»

18.00 ΥΜΝΟΣ ΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΝ (Ε)

19.00 ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ, ΩΔΑΙ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ (Ε)

20.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Απευθείας μετάδοση

00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Μπάιρον, μπαλάντα για έναν δαίμονα» Ιστορικό δράμα

02.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) «Εγκληματική συμπεριφορά: κυνηγώντας τον Πάμπλο»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.00 ΠΟΡΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΣΤΙΓΜΗ - 1821

06.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ '21

07.00 Ο ΝΤΕΛΑΚΡΟΥΑ ΚΑΙ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ

08.00 ΤΑΛΑΝΤΩΝ, ΤΥΜΠΑΝΩΝ ΚΑΙ ΧΟΡΩΝ ΕΓΚΩΜΙΟΝ (Μ)

10.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ - ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ «Διονύσιος Σολωμός»

11.00 ΚΑΝΤΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ: ΡΗΓΑΣ, ΣΟΛΩΜΟΣ, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμφιβολίες»

20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Επετειακή εκπομπή

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε επικίνδυνη τροχιά»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ (Ε) «Απληστία»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

11.00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ

12.00 ΛΗΣΜΟΝΗΣΜΕΝΕΣ ΜΟΡΦΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωπος για όλες τις δουλειές»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

24.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

01.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

02.00 BALKAN EXPRESS (E)

03.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 LOVE BITES (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 LOVE BITES

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σρεκ ο τρίτος»

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΚΥΡΙΟΣ & ΚΥΡΙΑ ΠΕΛΣ (Ε)

02.10 EUROPEAN POKER TOUR

03.10 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Καβάλα - Αρης»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

22.15 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ

23.15 SEX AND THE CITY

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (E)

03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ

10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ

15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS

18.30 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 AUTO ALTER

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τελευταίοι ήρωες»

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλλων 13»

02.30 ΗIT PARADE GR (Ε)

03.00 AUTO ALTER

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τοπάζ»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ

22.15 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ

23.20 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

02.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.00 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδελφές στη Νέα Υόρκη»

15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές σφαίρες 33 1/3»

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαντώ Μαυρογένους»

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδύσσεια»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιπέτεια στην άκρη της Γης»

03.30 THE DEAD ZONE

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νέος εφιάλτης»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902 Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ 902 Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

16.50 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ηπειρώτες - Φάρσαλα

17.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση ποδοσφαιρικών αγώνων του Πειραϊκού πρωταθλήματος

19.10 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καζαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει ο Γιάννης Φραγκούλης και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού

19.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό ελληνικό τραγούδι, με τον Πάρη Μήτσου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ

09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ

09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Απευθείας μετάδοση

19.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ

20.00 ΧΡΥΣΟΙ ΣΚΟΥΦΟΙ 2010 (Ε)

21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ «Χορός στον πάγο». Απευθείας μετάδοση

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ο κανόνας του παιχνιδιού»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Φανούρης και το σόι του»

20.45 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ηρακλής» Ταινία κινουμένων σχεδίων

24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

02.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΑΜΑΡΤΗΜΑΤΑ (Ε) «Λαγνεία»

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΠΟΨΗ - ΟΙ ΝΕΟΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΟΙ

07.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ «Κίνδυνος»

08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)

09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

11.00 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ

11.30 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ

12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ «Ταξίδι στις γεύσεις των Hawkes»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ Δραματική σειρά

15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ

17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ

18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Πρόσωπο με πρόσωπο με την αρκούδα των πάγων»

19.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ «Μια ζωή χωρίς σύνορα»

20.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ

21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ

00.30 Ο ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΟΣ

01.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

02.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΕΣ ΚΑΛΛΟΝΕΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

05.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 LOVE BITES (Ε)

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ζωντανή ενημερωτική εκπομπή

10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ζωντανό καθημερινό πρόγραμμα

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 LOVE BITES

19.00 ΚΑΡΜΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά

01.00 ΑΝΤ1 NEWS

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήχος της σιωπής»

03.10 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)

18.00 FATUS OLUS Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 GREEK IDOL (Audition)

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξανά ανάλυσέ το»

00.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε) Α' μέρος

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

02.45 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ»

10.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

15.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS Ψυχαγωγική εκπομπή

18.30 ΣΗΜΕΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ

21.30 SHOWBIZ NEWS BY NIGHT Ψυχαγωγική εκπομπή

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ Εκπομπή έρευνας

02.00 AUTO ALTER

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρομασάντα: Το κυνήγι του λυκάνθρωπου»

04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρωτοσέλιδο»

05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ Σειρά

19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Μ+Μ (Ε)

22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ

23.15 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νυχτοβάτες»

02.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ

06.45 ΚΑΠΕΤΑΝ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ Παιδική σειρά

07.15 ΓΙΟΥ-ΓΚΙ-Ο Παιδική σειρά

07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική ψυχαγωγική εκπομπή

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής

11.15 ΜΑΡΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER STAR Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Μαγκαζίνο

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εχθρός προ των πυλών»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άρωμα: Η ιστορία ενός δολοφόνου» Α' τηλεοπτική προβολή

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατάσκοπος»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ...με ποδοσφαιρικούς αγώνες

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Μουσείο Μπενάκη»

10.30 ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΕΟ

11.00 ΛΑΖΑΡΙΝΕΣ ΚΑΙ ΒΑΓΙΑ (Ε) Ντοκιμαντέρ

12.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.00 ΔΙΕΘΝΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (Μ)

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 «Τρίκαλα - ΠΑΟ»

19.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «Λευτέρης Βογιατζής»

20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΕΑΤΡΟΥ Ελληνικά μονόπρακτα: «Το Ψυχοσάββατο»

20.50 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ «Ματωμένος γάμος» του Φεδερίκο Γκαρθία Λόρκα (Από το αρχείο της ΕΡΤ)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

  • DISNEY FESTIVAL

10.00 TIMOΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΑΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

13.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ηρακλής»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΒΟΛΕΪ: ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ Απευθείας μετάδοση

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ «Ο αγριόχοιρος»

08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ «Νέμο»

08.30 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ «Υποθαλάσσιο κυνήγι στα νησιά του Ατλαντικού»

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ

17.00 Η ΒΙΒΛΟΣ: Ο ΣΟΛΟΜΩΝΤΑΣ Τηλεταινία

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστίνα»

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: Ζωογόνα παραμύθια: «Επιστροφή στη χώρα του Οζ»

02.30 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΣ

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.40 Β' ΕΘΝΙΚΗ (Ε)

05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (E)

07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

08.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 EXTREME MAKEOVER HOME EDITION

11.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.25 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «House arrest»

16.50 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελοπενηντάρης»

20.00 ANT1 NEWS

21.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ Νέο Real life show

22.00 AMERICA'S GOT TALENT

23.00 OLA 10+

01.00 ANT1 NEWS

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί του Δρ. Μορό»

03.30 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 MOBILE FUN

05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

07.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

08.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

09.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

14.00 GREEK IDOL (Ε) Audition

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί σωτήρες»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ (Ε)

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζιγκολό της συμφοράς»

01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

02.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 HIT PARADE Μουσική εκπομπή

13.00 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μπάρμπι στην ιστορία μιας γοργόνας»

24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.00 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οσο θα υπάρχει κόσμος» (Α' μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.50 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 TAXI GIRL: SPECIAL EDITION

22.15 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή δύναμη»

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 WORLD SERIES OF POKER

03.00 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.30 POWER RANGERS OPERATION OVERDRIVE Παιδική σειρά

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Ελεν εκπαιδεύεται»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 CHRISTINE Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ROYAL PAINS Χιουμοριστική σειρά

18.45 TRAUMA Ιατρική, δραματική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σρεκ 2»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος του Ζορό»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοναχικές καρδιές»

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο στόμα της τρέλας»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org