Τρίτη 15 Μάη 2007
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΤΟΥ «902» ΔΕ ΜΕΤΑΔΙΔΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ 24ΩΡΗΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗΣ ΑΠΕΡΓΙΑΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Ηρακλής και η Ισιδα», «Αργοναυτική εκστρατεία», «Η επιστροφή του Ηρακλή», «Θησέας»

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

16.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Τσίρκο Μεντράνο

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Καραγκιόζης: «Ο Μέγας Αλέξανδρος και τα 3 αινίγματα της βεζυροπούλας»

18.15 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Χανιά»

19.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μάγος του Οζ»

21.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με Διονύση Τσακνή, Λαυρέντη Μαχαιρίτσα, Φιλ. Πλιάτσικα

22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Out»

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

06.00 HISTORY CHANNEL

07.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Τσάινα Τάουν» Ντοκιμαντέρ

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ «Ολιβερ Τουίστ»

10.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ «Τι θα γίνω όταν μεγαλώσω;»

11.00 ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ Ντοκιμαντέρ

13.00 ΟΙ ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΣΗΜΕΡΑ «Σύρος» Ντοκιμαντέρ

13.30 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ «Ηπειρος - Τζουμέρκα»

14.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Βόιο Κοζάνης»

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

14.30 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ

15.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΤΖΙΤΖΟ

15.30 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

16.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δίδυμοι μπελάδες»

18.15 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Κομαντάντε»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρεβέκκα»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός Πιερό»

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ - ΔΥΤΙΚΗ ΙΝΔΙΑ

07.00 ΓΙΑΤΙ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ Ντοκιμαντέρ

08.00 ΤΟ ΚΥΜΑ ΠΟΥ ΣΥΝΤΑΡΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Ντοκιμαντέρ

09.00 Η ΑΒΥΣΣΟΣ ΤΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΥ Ντοκιμαντέρ

10.00 Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ YELLOW STONE

11.00 GOOF TROOP

11.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

12.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ

12.30 ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γάτα της κυρίας Ασμπορο»

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζο ο τρομερός»

16.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ (Ε) Σειρά

17.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φως που σβήνει»

21.00 EUROVISION 2007 (E)

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ανθρωποκυνηγοί»

ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

06.00 ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΣΥΝΘΕΤΕΣ «Γιόχαν Στράους»

06.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ

07.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΥΓΕΙΑΣ

08.30 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

09.30 ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

10.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

11.00 ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤΑΦΥΓΙΑ ΣΤΗΝ ΙΕΡΗ ΓΗ

12.00 Ο ΧΑΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΜΑΓΙΑ

13.00 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ

14.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρόσφυγας»

16.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ

17.30 ΠΕΡΣΕΠΟΛΗ

18.30 ΧΙΛΗ - ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

19.30 ΘΙΒΕΤ - ΕΝΑ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΟ ΙΕΡΟ ΒΟΥΝΟ ΚΑΛΑΣ

20.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ - ΜΑΓΙΚΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΣΜΑΤ Ντοκιμαντέρ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταπεινός και καταφρονεμένος»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με διπλή ταυτότητα»

02.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΥΓΕΙΑΣ

03.00 ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

04.00 ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

04.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

05.30 ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤΑΦΥΓΙΑ ΣΤΗΝ ΙΕΡΗ ΓΗ

06.30 Ο ΧΑΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΜΑΓΙΑ

07.30 ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

07.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

09.40 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε) Σειρά

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

17.00 ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.10 DEAL

19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακιά πεθερά»

23.10 ΣΚΕΡΤΣΑΚΙΑ (Ε)

23.45 ΟΛΑ 7EVEN

02.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)

03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.20 MOBILE FUN

05.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΔΕΝ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)

09.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ

13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

16.00 H ΑΣΧΗΜΗ... ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά

17.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ

18.30 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ

19.50 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

21.15 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.30 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

23.30 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θέλω και τους φίλους σου»

03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

MEGA
Τηλ. 210.6903.000, 800.116.900

06.00 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

07.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

13.15 ΜΑΡΙΑ, Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε) Σειρά

14.00 SO YOU THINK YOU CAN DANCE (E)

15.00 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ Σειρά (Ε)

15.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ Τηλεπαιχνίδι

18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά

20.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

22.00 SO YOU THINK YOU CAN DANCE

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαγόνια του τρόμου-3»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανορθόδοξη έλξη»

04.10 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (Ε)

05.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γρουσούδηδες μα τρελά ερωτευμένοι»

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάντε το σταυρό σας... ερχόμαστε!»

17.15 ΛΟΥΤΣΙΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ ΚΑΡΔΙΑ

18.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Σειρά

19.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές σφαίρες»

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία του κουρέα»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκέλετονς»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Babylon 5: Τα όπλα των ρέιντζερς»

04.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο

15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org