Κυριακή 9 Οχτώβρη 2016
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 25
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/10
ΕΡΤ 1

07.00 ΠΡΩΪΝΗ ΖΩΝΗ

10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

12.30 ΕΠΤΑ

13.30 EUROPE

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΤΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΤΟΥ ΜΠΙΓΚ ΜΠΕΝ Νέα εκπομπή

17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Νέος κύκλος

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

18.30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Ε)

19.00 ΚΛΑΣΣΙΚΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ - ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΑΓΚΑΘΑ ΚΡΙΣΤΙ

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΣΙΝΕΜΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ «Safe sex»

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.30 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)

11.30 ΟΙ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ

12.30 Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΩΝ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ (Ε)

13.30 ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ «Λίβανος»

14.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΪΛΙ (Ε)

16.00 ΧΩΡΙΣ ΕΡΩΤΗΣΗ Νέα εκπομπή

16.30 ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΘΕΑΤΡΟ

17.30 ΑΠΟ ΑΓΚΑΘΙ ΡΟΔΟ

18.30 ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε)

19.00 Ο ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ Σειρά

19.30 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Ταξίδι στο φεγγάρι»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με το ζόρι μαζί»

ΕΡΤ 3

08.00 Ο ΦΑΡΟΣ (Ε)

09.00 ΣΩΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΖΩΑ ΣΤΗΝ ΑΦΡΙΚΗ

09.30 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ

10.00 ΠΕΤΡΕΣ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ

10.30 NATURE - WILDLIFE COLLECTION

11.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΓΡΟweek

14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάθε παιδί μου γράμματα»

16.15 ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ (Ε)

16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαίξπηρ VS Θερβάντες»

18.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 Η ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

20.00 ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΓΚΟ Μίνι σειρά

21.00 ΒΡΑΔΙΑ ΟΠΕΡΑΣ

ΑΝΤ1

06.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ

10.00 JENNY JENNY Πρεμιέρα

12.15 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ

12.30 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΣΟΥΚΟΥ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ! Αυτή η γυναίκα μου»

22.30 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ (Ε) «Δεν θα με τρελάνεις εσύ, εμένα!»

ALPHA

09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

15.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

18.00 ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ (Ε)

19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.00 QUIZDOM THE SHOW

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA

06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ

14.00 LOVE SORRY (Ε)

15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)

17.00 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)

18.00 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

18.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

20.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα μάθατε για τους Μόργκανς;»

STAR

06.20 STARLAND - ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρώτο χτύπημα»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 TWO BROKE GIRLS

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 MIKE & MOLLY

18.50 ΡΑΝΤΕΒΟΥ Πρεμιέρα

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι 2: Το μυστηριώδες νησί»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org