Σάββατο 26 Μάρτη 2016 - Κυριακή 27 Μάρτη 2016
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 23
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 31/3
ΕΡΤ 1

06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (08.00 και 09.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)

15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή

18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ (Ε)

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δουλειές του ποδαριού»

20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

22.00 ΕΙΔΙΚΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

23.00 ΕΡΤ FOCUS Εκπομπή

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Νέα σειρά

11.00 ΒΕΓΓΑΛΙΚΑ (Ε)

12.00 ΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΣ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)

13.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

15.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΪΛΙ Σειρά

16.00 MR. SELFRIDGE (Ε) Σειρά

17.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ «ΒΟΣΤΩΝΗ 2016» (Μ)

19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

20.00 MR. SELFRIDGE (Ε) Νέα σειρά

20.55 Η ΜΟΔΙΣΤΡΑ (Ε)

22.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)

23.00 EUROLEAGUE SHOW (Ζ)

ΕΡΤ 3

08.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ

09.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ... (Ε)

10.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΩΣ ΑΡΧΙΣΕ Η ΖΩΗ Ντοκιμαντέρ

15.00 Ο ΦΑΡΟΣ

16.00 ΕπιΚοινωνία

17.30 ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΚΑΙ... ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

20.00 ΦΩΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΓΕΙΟ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας με το ζόρι»

ΑΝΤ1

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Σειρά

21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

22.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Σειρά

ALPHA

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΛΟΓΩ TiViς

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ

21.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.50 60' ΕΛΛΑΔΑ

MEGA

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.30 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!

22.00 ΤΟ ΝΗΣΙ (Ε)

STAR

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

14.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε) Σειρά

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 BLIND TASTE Διαγωνισμός μαγειρικής

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία των μάγων» Α' τηλεοπτική προβολή

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 20/4(17/4/2016)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/4(17/4/2016)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/4(3/4/2016)
ΤΡΙΤΗ 5/4(3/4/2016)
ΠΕΜΠΤΗ 17/3(12/3/2016)
ΔΕΥΤΕΡΑ 7/3(6/3/2016)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org