Το Σάββατο 5 Μάρτη, στο Στέκι Πολιτισμού και Νεανικής Δημιουργίας της ΚΝΕ
Σε αυτό το πλαίσιο, διοργανώνονται συναντήσεις σε όλες τις γειτονιές.
Το Στέκι Πολιτισμού και Νεανικής Δημιουργίας της ΚΝΕ παίρνει την πρωτοβουλία για μια συνάντηση, στην οποία καλούν μαθητές από τα μουσικά σχολεία και το καλλιτεχνικό σχολείο της Αττικής. Σε αυτήν μπορεί να συμμετάσχει κάθε μαθητής για να ακούσει, να πει τη γνώμη του και την ιδέα του! Φυσικά, μπορούν να συμμετάσχουν μαθητές που ασχολούνται με τη μουσική, συγκροτήματα, θεατρικές ομάδες, σύλλογοι και ομάδες χορού, μαθητές που ασχολούνται με το σκίτσο, τα εικαστικά, το σχέδιο, την παραγωγή video, την πεζογραφία, την ποίηση και κάθε μορφή Τέχνης!
Η συνάντηση θα πραγματοποιηθεί στο Στέκι Πολιτισμού και Νεανικής Δημιουργίας της ΚΝΕ (Τροίας 36, Αθήνα), το Σάββατο 5 Μάρτη στις 6.30 μ.μ.