07.00 ΔΙΠΛΗ ΜΑΤΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ 10.00 Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 EUROPE
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ Ντοκιμαντέρ
19.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΡΛΟΚ ΣΤΟΝ ΠΟΥΑΡΟ (Ε) «Sherlock»
20.40 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
21.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΙΝΕΜΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ «Τα παιδιά της πιάτσας»
24.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτες οργής»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
11.00 Η ΑΛΕΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΦΟΣ (Ε)
12.00 ΟΔΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ (Ε)
13.00 Ο ΠΑΡΑΜΥΘΑΣ (Ε)
13.45 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
15.00 ΕΚΠΟΜΠΕΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α2 (Ζ)
19.00 ART ΕΡΤ
20.00 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΤΖΕΪΜΣ ΝΤΙ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για όλα φταίει το όνομά σου»
23.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
09.15 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥΚΟΥ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
14.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ταινία μιας μέλισσας»
15.45 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ Εκπομπή μαγειρικής
16.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή τρελή σαραντάρα»
20.00 ΑΝΤ1 NEWS
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καπετάν Φάντης Μπαστούνι»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διαδρομή»
06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Happy feet»
15.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
06.45 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 H TZINI KAI TO TZINI Σειρά
12.00 JENNY JENNY (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαχητικό Stealth: Η αόρατη απειλή»
17.10 MY LIFE
18.15 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λα Μπάμπα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γυάλινο σπίτι»
06.15 STARLAND - ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «One for the money»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.40 THE BIG BANG THEORY
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 MIKE AND MOLLY
18.50 TWO AND A HALF MEN
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαγική νταντά»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κοκκινοσκουφίτσα»