Κυριακή 30 Νοέμβρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 35
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 4/12
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Δραματική σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Κωμική σειρά

22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

23.15 ΖΟΡΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

00.30 WIPE OUT GREEK COMMENTS

02.30 ΛΟΛΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 MISS ΝΤΑΙΖΥ (Ε) Σειρά

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.45 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.45 ΑΥΤΟΨΙΑ

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

22.00 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά

23.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λούφα και παραλλαγή: Σειρήνες στη στεριά»

01.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεμένη κόκκινη κλωστή» Α' τηλεοπτική μετάδοση

04.00 FANTASY ISLAND Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 SMALLVILE

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Young Justice», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Φωτιά, πυροσβέστες»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Δραματική σειρά

18.40 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ Σε απευθείας σύνδεση από το στούντιο του ΟΠΑΠ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγημένος» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

01.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική - δραματική σειρά

02.15 UNDERCOVERS Αστυνομική σειρά

03.15 NIP / TUCK Αστυνομική σειρά

04.15 ROYAL PAINS Σειρά


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org