Κυριακή 19 Οχτώβρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 35
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.30 TV QUIZ

10.00 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ - Πρεμιέρα -

11.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γονείς υπό κράτηση»

15.50 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.40 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

17.48 G TECH TRENDS Εκπομπή τεχνολογίας

17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θαλασσιές οι χάντρες»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΟΧΙ»

24.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε) Κοινωνική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε) Καθημερινή σειρά

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

10.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 ΜΑΣΤΟΡΕΜΑΤΑ

15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένη Τζένη»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΑΝΝΙΤΑgr

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ (Πρεμιέρα)

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

02.00 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.10 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

11.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

11.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

12.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 JOY IT'S INSIDE YOU Ψυχαγωγική μαγκαζίνο

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ ο κατάσκοπος»

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι απίστευτες περιπέτειες της Αντέλ» Α' τηλεοπτική μετάδοση

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμμονές»

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Make it funky»

04.00 FANTASY ISLAND Ξένη σειρά

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.15 STARLAND «Mucha Lucha», «Young justice», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie Fairytopia - Mermaidia» (α' μέρος), «Ever After High», «Scooby-Doo! Mystery Incorporated», «Max Steel», «Transformers Prime», «Angry birds», «Daffy Duck Show»

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «El Dorado: Αναζητώντας την χρυσή πόλη»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 MOM Νέα κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Σειρά (Νέος κύκλος επεισοδίων)

18.50 COVERT AFFAIRS Νέα περιπετειώδης σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Yogi bear»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και από εδώ... οι γονείς μου»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλάσκα: Η μεγάλη περιπέτεια»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναμνήσεις από την Αννα Φρανκ»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org