Κυριακή 19 Οχτώβρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 34
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ 21/10
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ (Ε) Καθημερινή δραματική σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

22.15 ΤΡΙΧΕΣ Κωμική σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Πρεμιέρα

00.15 ΤΑΜΑΜ (Ε)

01.30 ΛΟΛΑ (Ε)

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του Ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ Σατιρική εκπομπή

23.30 360ο

00.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ

21.45 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

22.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

24.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε) Σειρά

01.00 BREAKING BAD Σειρά

02.00 COMMUNITY Σειρά

02.30 FANTASY ISLAND Σειρά

03.30 TILL DEATH (Ε)

04.00 BREAKING BAD (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ

16.00 ΦΜ LIVE

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίστεψέ με» Α' τηλεοπτική προβολή

00.15 NCIS Αστυνομική σειρά

01.15 WITHOUT A TRACE Αστυνομική - δραματική σειρά

02.15 LIFE Αστυνομική σειρά

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση του Τζέικομπ» Α' τηλεοπτική προβολή


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org