Κυριακή 7 Σεπτέμβρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 34
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

07.30 TV QUIZ

10.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

10.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γονείς υπό κράτηση»

15.50 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωνάζει ο κλέφτης»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ 2014 Σε απευθείας μετάδοση

23.00 ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ 2014 Σε απευθείας μετάδοση

01.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 Αθλητική εκπομπή

01.30 SUPER GAME

03.45 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Νεανική σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

08.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 JAMIE'S GREAT BRITAIN Ψυχαγωγική εκπομπή

11.00 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

12.00 Μ.Α.Μ. (Ε)

13.00 ΟΜΙΛΙΑ ΤΟΥ Ε. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΣΤΗ ΔΕΘ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 FORMULA 1 - ΙΤΑΛΙΑ (Live)

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ιππότης για τη Βασούλα»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λος Αντζελες εμπιστευτικό»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρολντ και Κουμάρ 2: Απόδραση από το Γκουαντανάμο»

02.00 ΝΟΜΟΣ & ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (E)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε)

08.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

10.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

11.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

12.50 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χαμόγελο της Μόνα Λίζα»

17.15 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ

17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.45 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

18.50 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια μέλισσα τον Αύγουστο»

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Λώρενς της Αραβίας»

04.00 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Ζ», «Young justice», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Μάγια, η μέλισσα», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «Littlest petshop», «Barbie στις 12 βασιλοπούλες» (Α' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Slugterra», «Scooby-Doo Mystery Incorporated», «The Looney Tunes Show», «Transformers Prime», «Daffy Duck Show»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαγεία του σέρφινγκ»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HOUSE Ιατρική σειρά

18.45 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέξε γρήγορα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ουρλιαχτό των λύκων»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org