Κυριακή 7 Σεπτέμβρη 2014
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 35
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/9
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

07.30 TV QUIZ

10.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

10.50 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)

12.00 TV QUIZ

12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκουρού του έρωτα»

15.20 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

19.00 ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ 2014 Σε απευθείας μετάδοση από την Ισπανία

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δίδυμοι πύργοι»

24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 Ζωντανή αθλητική εκπομπή

01.15 SUPER GAME

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του στρατηγού»

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

08.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.00 JAMIE'S GREAT BRITAIN Ψυχαγωγική εκπομπή

11.00 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

12.00 Μ.Α.Μ (Ε)

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ (Ε)

15.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τεμπελόσκυλο»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμπρός απ' το Λονδίνο»

22.45 60' ΕΛΛΑΔΑ (Ε)

00.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

11.10 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

12.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

12.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γαλάζια λίμνη»

17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.00 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)

18.50 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gigli»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Make it funky»

03.30 FANTASY ISLAND Σειρά

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.0006.15 STARLAND «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie, η πριγκίπισσα των μαργαριταριών» (Α' μέρος), «Ever After High», «Littlest Petshop»,«Scooby-Doo! Mystery Incorporated», «Max Steel», «Transformers Prime», «Angry birds», «Daffy Duck Show»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φεγγαρόφωτος κόσμος»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 MIKE & MOLLY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HOUSE Ιατρική σειρά

18.45 ΝΙΚΙΤΑ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μα πως τα καταφέρνει!» Α' τηλεοπτική προβολή

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Arthur» Α' τηλεοπτική προβολή

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στον έρωτα»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λυκόφως συνεχίζεται: Μαύρα μεσάνυχτα»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org