06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Δραματική σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 IFFET Δραματική σειρά
22.15 ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Σειρά
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
00.15 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Σατιρική εκπομπή
01.45 ΛΟΛΑ (Ε)
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)
07.00 Η ΛΕΣΧΗ ΤΟΥ ΜΙΚΥ
07.30 ΣΟΦΙΑ, Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
07.55 Η ΜΠΟΥΤΙΚ ΤΗΣ ΜΙΝΙ
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
10.15 SHOP TV Καθημερινή εκπομπή παρουσίασης πρωτότυπων προϊόντων
11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.15 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ Ο.Γ.Α. (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
23.00 WORLD PARTY
24.00 360ο
01.00 MAYDAY Ξένη σειρά
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (E)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
22.20 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε) Σειρά
23.30 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ Σειρά
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The lost»
01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
03.00 AS IF Σειρά
04.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (E) Σειρά
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ROYAL PAINS Ιατρική σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ψυχαγωγική εκπομπή
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PERSON OF INTEREST Νέα ξένη σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό όπλο Νο 2»
00.30 ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2014
01.15 FRINGE Σειρά
02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκειά ήβη 3: Η νέα αποπλάνηση»