06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό, κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΝΕΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
00.15 WANTED
01.15 ΛΟΛΑ (Ε) Δραματική σειρά
03.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε) Δραματική σειρά
07.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Καθημερινή πρωινή εκπομπή
10.15 SHOP TV
11.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ!
17.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ Τηλεπαιχνίδι
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
24.00 ΑΥΤΟΨΙΑ
01.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.40 Σ' ΑΓΑΠΩ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
22.20 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά
23.30 CELEBRITY GAME NIGHT
00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νυχτερίδες βαμπίρ» Α' τηλεοπτική μετάδοση
03.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
04.00 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 CHUCK Σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Beyblade Metal Fusion», «Γούντι ο Τρυποκάρυδος»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.00 NCIS Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αι ειδοί του Μαρτίου» Α' τηλεοπτική προβολή
00.15 WITHOUT A TRACE Σειρά
01.15 FRINGE Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Planet terror»