08.00 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
09.00 SONIC UNDERGROUND (Ε)
09.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΟΝΟΜΑΧΩΝ (Ε)
10.00 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Μουσείο της πόλεως των Αθηνών»
11.00 ΣΗΜΕΙΟ ART (Ε)
11.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
13.30 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Ο τουρισμός ανάποδα»
14.15 ΘΕΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ «Δεν πληρώνω δεν πληρώνω»
16.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ 80 ΒΙΒΛΙΑ Νέα εκπομπή
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ LEAGUE ΟΠΑΠ «Ηλυσιακός - Πανιώνιος» Απευθείας μετάδοση
ΦΤΩΧΕΙΑ - ΚΡΙΣΗ - ΕΛΠΙΔΑ
ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ!
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
19.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ «Κύπρος Νικολαΐδης»
19.55 ΓΙΑΤΙ;
18.58 WHY POVERTY: POOP ON POVERTY (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
20.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ 2 «Εκτορας Λυγίζος - Γιώργος Γαλίτης - George Caudy»
20.55 ΓΙΑΤΙ;
21.00 WHY POVERTY: THE THREAD (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
21.10 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΑΞΟΥ (Ε) Ντοκιμαντέρ - συμπαραγωγή
22.30 ΓΙΑΤΙ;
22.35 WHY POVERTY: SEAS GYPSIES (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος της Τούγια»
00.20 ΓΙΑΤΙ;
00.25 WHY POVERTY: WELCOME TO THE WORLD (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
00.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ (Μ)
02.15 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ 2 (Ε)
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΕΤ ΠΑΝΤΟΥ Νέα εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 MEDITERRANEO
13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
14.00 9+1 ΜΟΥΣΕΣ (Ε) «Το τρένο στο Ρουφ. Τατιάνα Λύγαρη»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Νέος κύκλος εκπομπών
17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ Νέα εκπομπή
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
19.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ Σειρά (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
02.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
07.30 ΕΝΤΟΜΟΣΚΟΠΙΟ
07.40 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ
08.05 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ROSCOE
08.30 Η ΣΑΝΤΙ... ΦΥΣΙΚΑ
09.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
15.00 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ
16.00 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ «Θέλμα Βαγιανού - Παπαδοπούλου»
16.15 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ Απευθείας από τη Γαλλία αμέσως μετά τη λήξη των αγώνων κολύμβησης
18.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
18.30 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 Κατηγορία Ανδρών Απευθείας μετάδοση μεταξύ των ομάδων «Αρης - ΠΑΟΚ»
21.00 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διασημότητες»
01.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
02.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
03.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.10 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
08.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
09.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
10.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
11.00 ARMY WIVES Δραματική σειρά
12.00 PROJECT RUNWAY
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η οικογένεια Ανταμς επιστρέφει»
15.20 COOK SMART BY COCA COLA (Ε)
15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ
00.20 PRIVATE PRACTICE
01.20 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Flesh and bone»
05.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΤΟ ΑΓΙΑΖΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
08.00 ΤΑ ΠΙΟ ΑΠΙΘΑΝΑ ΖΩΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Happy Feet»
16.00 THE KING OF QUEENS
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 OLIVER'S TWIST
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειροπαγίδα»
01.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)
11.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
10.40 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
12.50 MINUTE TO WIN IT (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματίλντα»
16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟU
18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA (Ε)
19.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ήρωες του δάσους 2» Κινούμενα σχέδια
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δωμάτιο πανικού»
01.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μυστική ζωή των λέξεων»
03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 STARLAND «Η σούπερ λεγεώνα», «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes», «Polly Pocket», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Τομ και Τζέρι Kids», «Lazy town», «Jewelpet», «Pichi Pichi Pitch», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Ben 10: Ultimate Alien», «Beyblade», «Γούντι, ο τρυποκάρυδος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρώτο χτύπημα»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.50 SMALLVILLE Νεανική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 GOSSIP GIRL Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκούμπι Ντου 2: Τα τέρατα απελευθερώθηκαν»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American pie: Ο γάμος»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κοιλάδα του Ηλά»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλος του κόσμου» - Β' μέρος