Κυριακή 18 Νοέμβρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ 20/11
ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 Ο κ. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ (Ε)

08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)

09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ

09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ

10.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε)

11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)

12.00 DOCVILLE (Ε)

13.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)

13.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)

14.00 ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΤΙΚΙ (Ε)

14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)

16.00 CHALLENGES (Ε)

16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)

17.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

17.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ: ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ

WHY POVERTY?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ!

18.00 DOCVILLE (Ε)

18.50 ΓΙΑΤΙ;

18.53 WHY POVERTY: MORRIS BAG (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

19.10 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

20.05 ΓΙΑΤΙ;

20.58 WHY POVERTY: THE THREAD (Ε)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ

20.20 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (Ε)

21.15 ΓΙΑΤΙ;

21.18 WHY POVERTY: LULLABY (Ε)

21.20 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)

22.20 ΓΙΑΤΙ;

22.23 WHY POVERTY: SEA GYPSIES

22.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ

23.25 ΓΙΑΤΙ;

23.30 WHY POVERTY: WELCOME TO THE WORLD (Ε)

23.45 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ

17.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

18.30 ΝΤΙΖΑΪΝ

19.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ (Ε) Σειρά εποχής

20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.05 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗ ΜΑΜΗ Σειρά εποχής

23.00 ZOOM

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΖΟΟΜ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασε τις σφαίρες να χορεύουν»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)

08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)

09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ

10.00 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

10.30 ΣΧΕΔΙΟ

11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ

12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ

12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ

14.30 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ

16.45 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.30 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Τα κανάλια της Νότιας Γαλλίας»

18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

18.30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ

19.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΡΑΒΙΑ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βαφτιστικός»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οσα κρύβει η νύχτα»

00.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ

01.30 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...

02.00 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)

04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)

06.00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ (Ε)

06.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΡΑΒΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1

11.00 SUPER GAME

11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

12.00 ASI

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 SUPER GAME

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 SUPER GAME

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 FTHIS TV

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά

22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατιρική εκπομπή

24.00 ΟΛΑ Σατιρική εκπομπή

01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι

03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND

07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)

08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ Σειρά

09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)

10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

23.00 ΑΝ - MAKING OF

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 CSI, NEW YORK

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

18.00 SILA

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απειλή στον Αρη»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.45 L.A.P.D.

02.45 MASTERCHEF (Ε)

03.45 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 PRIVILEGED Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»

08.00 ΦΜ LIVE (Ε)

09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά

10.50 MERCY Ιατρική σειρά

11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

15.30 ΜΙΛΑ

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΦΜ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρίαρχος του παιχνιδιού 3»

24.00 FRINGE Σειρά

01.30 NUMBERS Δραματική σειρά μυστηρίου

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γέφυρα των δράκων»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org