Μέχρι στιγμής έχουν ανακοινωθεί οι εξής απεργιακές συγκεντρώσεις για Τετάρτη και Πέμπτη:
- Αθήνα, Τετάρτη 11 π.μ. Ομόνοια και την Πέμπτη περικύκλωση της Βουλής απ' όλες τις μεριές
- Θεσσαλονίκη, 10.30 π.μ. Αγαλμα Βενιζέλου
- Πειραιάς, 11 π.μ. Ηλεκτρικός Σταθμός
- Πάτρα, 11 π.μ. πλ. Γεωργίου και Πέμπτη 6.30 μ.μ. πλατεία Γεωργίου
- Λάρισα, 10 π.μ., κεντρική πλατεία
- Βόλος, 10.30 π.μ., πλατεία Πανεπιστημίου
- Τρίκαλα, 10 π.μ., κεντρική πλατεία
- Καρδίτσα, 10.30 π.μ., κεντρική πλατεία
- Ελασσόνα, 10.30 π.μ., απέναντι από το ταχυδρομείο
- Φάρσαλα, 10.30 π.μ., πλατεία Δημαρχείου
- Αλμυρός, 10 π.μ., κεντρική πλατεία
- Σκόπελος, 10 π.μ., παραλία
- Αλεξανδρούπολη, 10 π.μ., Δημαρχείο
- Ορεστιάδα, 11 π.μ., κεντρική πλατεία
- Κομοτηνή, 11 π.μ., κεντρική πλατεία
- Ξάνθη, 11 π.μ., κεντρική πλατεία
- Δράμα, 11 π.μ., κεντρική πλατεία
- Καβάλα, 11 π.μ., κεντρική πλατεία
- Θάσος, 11 π.μ., στο Λιμένα
- Νάουσα, 10 π.μ., πλατεία Καρατάσου. Προσυγκέντρωση στις 9.30 π.μ. στο ΙΚΑ.
- Κατερίνη, 10.30 π.μ., πλατεία Ελευθερίας
- Σέρρες, 11 π.μ., πλατεία Ελευθερίας
- Κιλκίς, 10.30 π.μ., πλατεία Ειρήνης
- Βέροια, 10 π.μ., πλατεία Ωρολογίου
- Πολύγυρος, 10.30 π.μ., Δημαρχείο
- Κοζάνη, 10.30 π.μ., πεζόδρομος
- Πτολεμαΐδα, 11 π.μ., παλιό πάρκο
- Φλώρινα, 11 π.μ., κεντρική πλατεία
- Καστοριά, 11 π.μ., στη Νομαρχία
- Γρεβενά, 10.30 π.μ., πλατεία Λαχαναγοράς
- Καλαμάτα, 11 π.μ., πλ. 23ης Μάρτη
- Πύργος, 10 π.μ., πλ. ΟΤΕ
- Κόρινθος, 11 π.μ., Περιβολάκια
- Αργος, 10.30 π.μ., πλ. Αγ. Πέτρου
- Τρίπολη, 10.30 π.μ., πλ. Πετρινού
- Σπάρτη, 10.30 π.μ., κεντρική πλατεία
- Κεφαλονιά, 10.30 π.μ., Εργατικό Κέντρο
- Ζάκυνθος, 10.30 π.μ., παλιό ΕΚ Ζακύνθου
- Σάμος, στις 10 π.μ., Εργατικό Κέντρο
- Ικαρία, στις 12 μ., Εύδηλος
- Κως, 10.30 π.μ., πλ. Ελευθερίας και Πέμπτη 10 π.μ. στο δημαρχείο
- Ηράκλειο, 10 π.μ., πλατεία Ελευθερίας
- Χανιά, 10 π.μ., Νέα Καταστήματα
- Ρέθυμνο, 10 π.μ., Δημαρχείο
- Αγιος Νικόλαος, 9.30 π.μ., Περιφερειακή Διοίκηση
- Σητεία, 10.30 π.μ., Πλατανάρια
- Χαλκίδα, 11 π.μ., πλατεία Αγοράς και Πέμπτη 7 μ.μ. Πλατεία Αγοράς
- Ιστιαία, 10.30 π.μ., κεντρική πλατεία
- Λαμία, 10 π.μ., πλατεία Πάρκου και Πέμπτη 10 π.μ. πλατεία Ελευθερίας
- Αμφισσα, 10.30 π.μ., πλατεία Λαού
- Θήβα, Τετάρτη 11.00 π.μ., στον πεζόδρομο, την Πέμπτη 11.00 π.μ. κεντρική πλατεία
- Αλιβέρι, 10 π.μ., πλατεία Εθνικής Αντίστασης
- Λιβαδειά, 11 π.μ., κεντρική πλατεία
- Σάμος, 10 π.μ., Εργατικό Κέντρο και Πέμπτη ολοήμερη συγκέντρωση στην πλατεία Δημαρχείου
- Νάξος, 11 π.μ., παραλία, παλιό Δημαρχείο
- Γιάννενα, 11 π.μ., Δημαρχείο
- Ηγουμενίτσα, 10 π.μ., πλατεία Δημαρχείου
- Αρτα, 10 π.μ., Εργατικό Κέντρο
- Πρέβεζα, 11 π.μ., Φόρος
- Αγρίνιο, 9.30 π.μ., κεντρική πλατεία και 6 μ.μ. μηχανοκίνητη πορεία από το Εργατικό Κέντρο
- Μεσολόγγι, 9.30 π.μ., κεντρική πλατεία
- Ναύπακτος 9.30 π.μ., πλατεία Κεφαλόβρυσου
- Κέρκυρα, 10 π.μ., πλατεία Σαρόκο
- Λευκάδα, 10 π.μ., Αγιος Μηνάς