07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με μουσική, χορό και καλές θεατρικές παραστάσεις
16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακή μουσική και τραγούδια. Με τον Παντελή Σούλη
18.30 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με τον Λύσσανδρο Παπανικολάου, συγγραφέα - ιστορικό, για το βιβλίο «Καθημερινή ζωή στην Ελλάδα του εικοσιένα»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή
21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με μουσική, χορό και καλές θεατρικές παραστάσεις
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.30 MEDITERRANEO
11.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Λαύριο»
11.30 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ «Υδρα» (α` μέρος)
12.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε) «Μαρίνα Αμπράμοβιτς»
14.00 ΧΡΗΣΤΟΥ ΛΕΟΝΤΗ: ΧΕΛΙΔΩΝ ΗΔΟΜΕΝΗ
16.00 ΔΡΟΜΟΙ (Ε) «Γιώργος Βέλτσος»
17.00 HORNBLOWER (Ε) Ξένη σειρά
19.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒΩΝ «Ισραήλ - Ελλάδα»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΕΣ - ΗΡΩΕΣ ΚΑΙ ΑΧΡΕΙΟΙ «Σογκούν»
22.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ (Ε) «Σπηλιές»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ταϊλάνδη: «Τελευταίος έρωτας στον κόσμο»
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
DISNEY FESTIVAL
10.00 DARKWING DUCK
10.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ
11.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ
13.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Καλλιεργώντας φιντανάκια»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «ΟΣΦΠ - Τβέντε» Απευθείας μετάδοση από την Ολλανδία
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΞΑΝΤΑΣ «Ψηφιακά νεκροταφεία»
20.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΩΝ Τελικός. Απευθείας μετάδοση
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
07.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΥΓΕΙΑΣ «Θανατηφόροι μεταφορείς»
08.00 ΠΑΙΔΙΑ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΦΗ «Κτίζοντας την αυτοεκτίμηση του παιδιού»
08.30 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ «Συντριβή»
09.00 ΟΤΑΝ Η ΦΥΣΗ ΕΚΔΙΚΕΙΤΑΙ «Πλημμύρες»
10.00 ΣΟΔΕΙΑ ΤΡΟΜΟΥ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
15.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ «Στο χορό - Ο Πρωτοχορευτής»
15.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ «Εισαγωγή: θησαυροί της γης»
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά ενός αλήτη»
18.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
19.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
20.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.00 6ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2005
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θ.Β. φαλακρός πράκτωρ επιχείρηση Γης Μαδιάμ»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: στο θρίλερ»: «Η ντετέκτιβ με τα ψηλά τακούνια»
02.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
03.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
04.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
05.00 ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ (Ε)
06.00 MOTO GP SHOW (E)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.45 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ - BEST OF
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.45 EXTREME MAKEOVER HOME EDITION
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πλανήτης των πιθήκων»
18.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποια είναι η Μαργαρίτα;»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ «Οι πράσινες, οι κόκκινες, οι θαλασσιές οι τσούχτρες»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γροθιά του πολικού αστέρα»
02.40 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
03.40 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.15 MOBILE FUN
05.30 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ - Best of
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
14.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 BAYWATCH III
16.45 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
18.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ (Ε)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 SECRET DIARY OF A CALL GIRL Ξένη σειρά
01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.45 ΕΙΚΟΝΕΣ
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 BELISSIMA
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αβάνα»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγητό μέσα στη νύχτα»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατίθασα νιάτα»
06.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)
07.15 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
08.15 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
09.15 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)
12.15 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
13.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
16.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 SINGLES 2 1/2 (E)
18.00 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)
19.00 TAXI GIRL (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
23.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ (Ε)
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φίλα με... στα τυφλά»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
05.10 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΑΚΙ ΤΣΑΝ Σειρά κινουμένων σχεδίων
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός μαχητής»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (7ος κύκλος)
16.45 ΟΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΣΟΡΕΛΙ Ξένη σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ Σειρά
18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Νέος κύκλος επεισοδίων
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρχάγγελος»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jet Li: Ο εκτελεστής»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτή βροχή»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κότζακ»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ