07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Καραγκιόζης: «Ο γάμος του μπάρμπα Γιώργου»
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) Παραδοσιακή μουσική και τραγούδια, με τον Παντελή Σούλη
16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς, με τον Πάρη Μήτσου. Συναυλία στη Ζώνη Περάματος. Στην παρέα ο Βαγγέλης Κορακάκης
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ... Ζιζέλ (Μέρος 1ο). Επιμέλεια - παρουσίαση: Ελένη Φιλιούση
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Ηπειρος»
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΜΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
16.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ (Ε)
17.10 HORNBLOWER
19.00 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ
19.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΣΩΣΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΜΕΝΗ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ: ΠΙΤΕΡ ΓΟΥΕΪΡ «Τα αυτοκίνητα που έφαγαν το Παρίσι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ
00.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Αγγελος»
- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 DARWING DUCK
10.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ
11.00 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε)
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΣΙΝΕΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατσαριδάκι λατρεία μου»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 PRE GAME
19.30 ΠΡΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Μικρός τελικός»
21.30 PRE GAME
22.00 ΠΡΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Αθλητική εκπομπή
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο προστάτης»
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
07.20 6 + ΣΗΜΕΡΑ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιάσαμε την καλή»
16.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
18.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
19.30 BALKAN EXPRESS (E)
20.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
21.00 6ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2005
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
23.30 MOTO GP «GRAND PRIX ΗΠΑ»
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η παχουλή»
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.45 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
15.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καπετάν Φάντης Μπαστούνι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κινέζος θα σφυρίξει τρεις φορές»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί του θανάτου»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
02.30 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.50 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ - best of
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
16.45 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
23.45 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 BELISSIMA
06.30 ALTER KIDS
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χιόνι πάνω στους κέδρους»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γνώριζε πολλά»
06.00 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ (Ε)
07.15 ALMA LIBRE (E)
08.15 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
09.15 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑ (Ε)
10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)
12.15 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
13.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
16.00 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 SINGLES 2 1/2 (Ε)
18.00 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)
19.00 ΤΑΧΙ GIRL (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πατριώτης»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λουτρό αίματος»
02.45 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΤΕΚΙΛΑ ΚΑΙ ΜΠΟΝΕΤΙ
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «"Δόκιμος" Κέλι»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΟΙ ΑΔΕΛΦΕΣ ΣΟΡΕΛΙ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ
18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός τα 'χει 400»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας τη δικαιοσύνη»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάικλ Κόλινς, ο επαναστάτης»
04.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
05.00 ΤΖΑΚ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΙ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ