07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 ΕΥ ΖΗΝ Η υγιεινή διατροφή, η σημασία και ο ρόλος της με την Ρένα Μαραζιώτη
18.00 ΛΑΪΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Ονειρο καλοκαιρινής νύχτας» του Σαίξπηρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Η ζωή του Πιότρ Σ.»
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... στο χώρο της έντεχνης μουσικής
22.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΜΙΚΡΑ ΘΗΡΙΑ
08.30 STANLEY
09.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπάρι Μανίλοου»
11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
12.00 EURO 2008
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ «ΜΑΝΗ»
19.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
20.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Πέλος Κατσέλης»
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Το πρώτο 48ωρο: Οι συμμορίες της Μικρής Αβάνας/ εκτέλεση στο Κόκονατ Γκρουβ»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕURONET 2008
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 EURO 2008 «ΡΟΥΜΑΝΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 EURO 2008 «ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ»
23.45 ΕURONET 2008
Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο μυστικό»
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΒΟΥΝΟΚΟΡΦΕΣ
11.20 ΕΞΕΛΙΞΗ «Περί Θεού»
12.15 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΜΕΓΑΛΟ ΚΗΝΥΓΙ
21.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
23.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΜΑΜΟΥΘ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΑΛΛΟΥ
01.00 MOTO GP (Ε)
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
19.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ
22.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ
23.00 PRISON BREAK
24.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ: «ΗΠΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.20 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Στη σκιά της φύσης»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΠΕΪΓΟΟΥΤΣ ΤΡΙΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΜΟΡΕ ΜΙΟ (Ε)
18.45 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
22.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
24.00 TV - τιγκλόν
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΔΥΟ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία διαθήκη»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.00 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
18.30 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.10 ΜΑΡΙΑ Η ΑΣΧΗΜΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ
22.00 ΑΝ ΥΠΗΡΧΕΣ ΘΑ ΣΕ ΧΩΡΙΖΑ
23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ
24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
03.30 ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΣΑΪΜΠΟΡΓΚ 009
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ;
11.00 ΜΕΣΑ Σ' ΟΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλφι»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρείες εγκλήματος»
02.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόντικας»
04.45 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ