07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνες βόλεϊ ανδρών και γυναικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
20.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον Δημήτρη Μπαβέλλα. Μιλά για τη νέα του ταινία «Φύλακας Αγγελος» και για όσα ταλανίζουν τον ελληνικό μικρό κινηματογράφο
20.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Το βιβλίο μέσα από τους δημιουργούς του... με τον συγγραφέα Βαγγέλη Κούτα
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ «Μέρη από το κατά Ματθαίον πάθη του Γιόχαν Σεμπάστιαν Μπαχ». Συμμετέχει η χορωδία σπουδαστών του Εθνικού Ωδείου, η μεικτή και παιδική χορωδία του Ωδείου Αναγέννηση. Τη χορωδία διευθύνει η Λουντμίλα Λιμόροβα
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
19.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ουκρανία - Ελλάδα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κραυγή»
01.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (Μετάδοση από τη Μόσχα)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Σαντοκάν»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Μιμή και ο κύριος Μπόμπο»
08.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
08.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 SURFING THE MENU Ντοκιμαντέρ
13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΡΙΜΕΪΚ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κίνηση του ιππότη»
07.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
08.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ
09.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
09.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
11.30 DESIRE (Ε)
12.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ
14.00 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2005
14.15 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
15.00 E-life
15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.00 ΛΗΜΝΟΣ: ΩΧΡΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΛΕΥΚΑΔΑ, ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΠΟΙΗΤΩΝ
20.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
21.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
22.00 ΓΙΟΡΤΗ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ - 2003
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βάναυση αγάπη»
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 E-LIFE (Ε)
04.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
05.30 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ (Ε)
06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
12.25 SUPER GAME
12.30 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ! Best of
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5` - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ! Best of (συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 FAME STORY IN CONCERT (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 FAME STORY IN CONCERT (Συνέχεια)
02.15 ΔΡ. ΚΟΥΪΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
03.15 ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
03.50 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ
04.20 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ
05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΑΡΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος της Ιρλανδίας»
17.30 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς της γκάφας»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 DREAM SHOW
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
00.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 Γκραν Πρι, δοκιμαστικά από τον Καναδά
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
13.30 ΗΙΤ ΜΙΧ Μουσική εκπομπή
14.00 TOP SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Renegades»
22.45 SNACK
23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ιστορίες 2»
06.00 SAVANNAH Σειρά
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
11.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRIVE
22.10 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ - 4η ΑΠΟΝΟΜΗ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ - 4η ΑΠΟΝΟΜΗ (Ε) (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 2.0
16.30 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίδυμο της μπάλας»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τέλειος φόνος»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρενήρης απόδραση»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος κάτω από τη λίμνη»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια βόλτα στο φεγγάρι»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ