Κυριακή 5 Ιούνη 2005
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια -παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΛΑΣΙΚΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Τζούντιθ Γκάρλαντ» Α' μέρος

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ (Ε) «Η υψηλή τεχνολογία στη θάλασσα: Πολεμικός εξοπλισμός»

12.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ

13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΑ

21.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ

22.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Τουρκία»

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΡΟΜΟΙ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένοι δολοφόνοι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θείος μου ο Ιπποκράτης»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.30 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντραγκ στορ καουμπόη»

02.30 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ Σειρά

08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

08.30 ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 E-LIFE (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ ΚΑΙ Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

20.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ

21.00 ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

22.00 ΕΡΤ 3 SPORTS ARENA

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.50 SUPER GAME

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

22.10 ΣΑΝ ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ

23.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

01.30 ΔΡ KOYIN: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

02.30 ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

03.10 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

03.45 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ... ΒΕΒΑΙΑ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

19.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΙΚΟΝΕΣ

22.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ

23.00 DREAM SHOW

24.00 ΟΛΑ 5

01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράλληλη ζωή»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά της πιάτσας»

18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Πέθανε μια άλλη μέρα»

23.45 SEX AND THE CITY

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας τον Κάρλος»

02.15 AUTO ALTER

02.30 APHRODISIA

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η διπλή ταυτότητα του έρωτα»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ

22.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

23.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ

23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κανείς δεν είναι... τέλεια»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στερνή μου... γνώση»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λεγεωνάριος»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξορκιστής»

01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άσυλο»

04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνας βόλεϊ Γ` Κατηγορίας Ανδρών

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε) Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί ανθρώπους της τέχνης. Μιλούν για τη ζωή και την πορεία τους στο χώρο του θεάτρου, της μουσικής, του κινηματογράφου και του βιβλίου

20.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Το βιβλίο, μέσα από τους δημιουργούς του... με τον Βαγγέλη Κούτα

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

12.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

14.45 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV

16.30 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

19.15 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ «Ευγένιος Σπαθάρης»

20.30 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

21.00 ΙΔΕΕΣ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Τουρκία»

24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

01.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΝΤΟΚΑΝ

07.30 Η ΜΙΜΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΟΜΠΟ

08.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

08.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΤΑΔΡΟΜΙΚΟΥ ΠΛΟΙΟΥ ΙΝΤΙΑΝΑΠΟΛΙΣ

14.00 ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΛΟΓΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ Τελικός Ανδρών

20.00 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Νορβηγία»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ

23.00 ΔΡΟΜΟΙ «Πάνος Γεραμάνης»

24.00 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ

08.00 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ

08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.30 ΓΟΝΙΜΗ ΓΗ - Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΣ ΑΕΙΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΣ

12.00 ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.20 ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΡΕΠΟ

14.30 MOTO GP

16.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

17.00 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ

17.30 ΠΡΟΤΥΠΑ ΟΜΟΡΦΙΑΣ

18.00 DESIGN

18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΕΡΜΙΤΑΖ

20.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ

21.30 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ

23.00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ - ΤΩΝ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

23.30 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΛΑΓΟΥ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

11.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

12.00 LATIN GOAL Αθλητική εκπομπή

12.55 SUPER GAME Αθλητική εκπομπή

13.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαντελάιν»

16.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Συνέχεια)

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ο γόης»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ALL STAR FAME - TALENT SHOW

23.30 24

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΔΡ ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

02.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ - ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

02.40 ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΜΕΠΛΑΣ

03.10 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 210.4897.970

05.40 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 7 ΗΜΕΡΑ ALPHA

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.40 Η ΜΑΓΙΚΗ ΠΟΡΤΑ Παραμύθι

16.40 ΝΙΚΙΤΑ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρεβατομουρμούρα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 DREAM SHOW - LIVE

24.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.30 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ALTER KIDS

12.30 LIFESTYLE (E)

13.30 ΗΙΤ ΜΙΧ Μουσική εκπομπή

14.00 TOP SECRET WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.30 AUTO ALTER

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στο Βερολίνο»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 SAVANNAH Σειρά

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΤΟ ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

11.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και τα ρομπότ τρελάθηκαν»

13.20 ΕΥΡΗΚΑ! (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσι για φίλημα»

16.30 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ

17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.30 BACKSTAGE

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πατριώτης»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναγγελία θανάτου»

02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με τις ευλογίες»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ: ΝΙΚΙΤΑ Σειρά

16.30 ΟΙ ΝΥΧΤΕΡΙΔΕΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αεροπλάνα, λιμουζίνες και τρένα»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαρόνος Φρανκενστάιν»

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη εμμονή»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά εκδίκηση»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

23.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον Δημήτρη Μπαβέλλα. Μιλά για τη νέα του ταινία «Φύλακα Αγγελο» και για όσα ταλανίζουν τον ελληνικό μικρό κινηματογράφο

00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΤΕΝΙΣ (Ε) «Τζον Μακ Ενρο»

12.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ

13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ

19.30 ΕΞΙ ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ ΓΛΥΠΤΕΣ ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ

20.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

21.00 ΣΥΖΗΤΗΣΗ

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

19.15 ΤΟ ΠΡΟΠΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΡΩΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ (Ε)

23.00 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ (Ε)

24.00 ΠΡΟΣΕΧΩΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 DESIGN (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ και Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

20.30 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ

21.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελοι στη σοφίτα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.50 SUPER GAME

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

24.00 24

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

02.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ - ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

03.10 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ

04.10 ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ... ΒΕΒΑΙΑ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε) Σειρά

19.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ...

22.00 10η ΕΝΤΟΛΗ

23.00 DREAM SHOW

24.00 TALK SHOW

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη σκιά του δολοφόνου»

03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.45 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γόησσα»

18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω οι κλέφτες»

22.55 AUTO ALTER

23.00 ΑΫΠΝΙΕΣ

01.45 SEX AND THE CITY

02.15 APHRODISIA

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαστημικός έρωτας 2»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

21.30 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ «Ελλάδα - Ουκρανία»

23.30 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ (Συνέχεια)

00.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσια για... σκότωμα»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωπος στο φεγγάρι»

05.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ξανθιά για τρεις»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»

23.00 100% ΚΩΜΩΔΙΑ Τα καλύτερα στιγμιότυπα από τις παραστάσεις στο Comedy Club

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγριες κραυγές»

01,45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.00 ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

03.45 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΚΛΑΣΙΚΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Τζούντι Γκάρλαντ» Β' μέρος

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ (Ε) «Η υψηλή τεχνολογία στη θάλασσα: Ναυσιπλοΐα»

12.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ

13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

14.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

14.35 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Συνέχεια)

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ

20.10 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Μαρία Χορς»

21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ

22.00 ΒΙΒΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Ο παράδεισος είναι προσωπική υπόθεση»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κραυγή μιας αθώας»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 TRANSIT

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρώσικη εστία»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 ΠΡΟΤΥΠΑ ΟΜΟΡΦΙΑΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2005

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ ΚΑΙ Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΑΛΓΕΡΙΑ ΤΗΣ ΧΙΜΑΙΡΑΣ

21.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

22.00 MOTO GP (Ε)

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗ;

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.50 SUPER GAME

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Con Air»

23.30 ΘΕΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΜΟΥΣΑΚΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

01.30 SURVIVOR

02.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΙΟΥΛΕΪ

03.10 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ - ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

03.50 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ... ΒΕΒΑΙΑ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

19.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ Σειρά

22.50 DREAM SHOW

23.50 ΠΡΟΣΩΠΑ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 EUROGOAL

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Too young to die»

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΠΑΡΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι τσαντάκιας»

18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπαστυνόμος Θανάσης»

22.55 AUTO ALTER

23.00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 APHRODISIA

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή απόλαυση»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ

21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ

22.40 SINGLES

23.40 ΦΑΚΕΛΟΙ

00.45 ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ «Ελλάδα - Ουκρανία»

02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ρόδο και το βέλος»

05.00 ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα φιλιά που σκοτώνουν»

23.15 ΜΑΖΙ ΣΤΟ STAR

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε εχθρικά ύδατα»

02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω από την... πράσινη πόρτα»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

22.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Ενα οδοιπορικό στην ιστορία των πόλεων που καθημερινά διασχίζουμε. Με τον Παύλο Ρούφα

23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί ανθρώπους της Τέχνης. Μιλούν για τη ζωή και την πορεία τους στο χώρο του θεάτρου, της μουσικής, του κινηματογράφου και του βιβλίου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

HISTORY CHANNEL

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)

12.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ

13.00 ΠΑΖΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

19.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ

21.00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Ελλάδα - Λευκορωσία»

22.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η κυρία θέλει έρωτα»

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί του διαβόλου»

03.00 ΒΟΛΕΪ - WORLD LEAGUE

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

19.15 ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ Σατιρική κωμωδία

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ «Βραζιλία»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του γκάνγκστερ»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ευκαιρία της Λίλι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

08.30 ΓΟΝΙΜΗ ΓΗ - Η ΕΥΡΩΠΗ ΤΗΣ ΑΕΙΦΟΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΣ (Ε)

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ και Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

21.00 DESIRE

21.30 ΔΕΞΙΩΣΗ

22.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργκάνικ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.50 SUPER GAME

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ

22.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ

23.00 ΚΩΔΙΚΟΣ ALIAS

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνα μαζί»

03.45 SURVIVOR

04.45 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.55 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ... ΒΕΒΑΙΑ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

19.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ

22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ Σειρά

23.00 DREAM SHOW

24.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 SUPERGOAL

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρία θανάτου»

04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.15 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΤΟΡ SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδελφή μου θέλει ξύλο»

18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΡΕΞ Αστυνομική σειρά

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Ε)

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.30 SEX AND THE CITY

02.00 APHRODISIA Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ετσι γνώρισα τον έρωτα»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ

22.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ράφτης του Παναμά»

00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαμάντια»

03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σούπερ μπάτσοι του Μαϊάμι»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελευθερώστε τον Γουίλι 2: παντοτινή φιλία»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή στο νησί του διαβόλου»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γράμμα από την κόλαση»

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοιχειωμένο σπίτι»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΠΕΜΠΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ

HISTORY CHANNEL

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Τζακ Λόντον»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΛΟΙΑ «Η υψηλή τεχνολογία στη θάλασσα: Σχεδιασμός και κατασκευής»

12.00 ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ

13.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

HISTORY CHANNEL

19.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Μπρους Γουίλις» Α΄ μέρος

20.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Ο άνθρωπος των πάγων»

21.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

22.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ «Γεφύρια της Ηπείρου»

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το ολοκαύτωμα»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρά ψέματα μεγάλες αμαρτίες»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπησα έναν αλήτη»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ

23.00 ΤΟ ΤΡΙΓΩΝΟ ΤΩΝ ΒΕΡΜΟΥΔΩΝ

24.00 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΙΡΙΔΑΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΜΑΤΛΟΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ Σειρά

08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ

16.40 Ζ ΚΑΙ Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 MOTO GP SHOW

21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ

22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ

23.00 ΑΡΧΕΙΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στρότζεκ»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

16.50 SUPER GAME

17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

22.00 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

23.00 MAD VIDEO MUSIC AWARDS

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψωνιστήρι στο Λος Αντζελες»

02.20 SURVIVOR

03.20 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ - ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

05.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΙΟΥΛΕΪ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ... ΒΕΒΑΙΑ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)

19.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 MR. BEAN

21.45 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Σειρά

22.45 DREAM SHOW

23.45 ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε κωματώδη κατάσταση»

03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

03.30 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο ρουθούνι»

18.15 TOP SECRET - Τελευταία έκδοση

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ

22.15 LIFESTYLE

23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ

01.30 AUTO ALTER

01.45 SEX AND THE CITY

02.15 APHRODISIA

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πνεύμα του έρωτα»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ

06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

16.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ

22.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ

22.50 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ

23.50 I LOVE TV

01.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι στάχτες της Αντζελα»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά

17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ

18.30 ΖΙΝΑ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Α.Ι. Τεχνητή νοημοσύνη»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το άσυλο»

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντιμέτωπος με τη μοίρα»

05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνες βόλεϊ ανδρών και γυναικών

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια

20.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον Δημήτρη Μπαβέλλα. Μιλά για τη νέα του ταινία «Φύλακας Αγγελος» και για όσα ταλανίζουν τον ελληνικό μικρό κινηματογράφο

20.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Το βιβλίο μέσα από τους δημιουργούς του... με τον συγγραφέα Βαγγέλη Κούτα

23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ «Μέρη από το κατά Ματθαίον πάθη του Γιόχαν Σεμπάστιαν Μπαχ». Συμμετέχει η χορωδία σπουδαστών του Εθνικού Ωδείου, η μεικτή και παιδική χορωδία του Ωδείου Αναγέννηση. Τη χορωδία διευθύνει η Λουντμίλα Λιμόροβα

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

09.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)

10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

12.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV

16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

19.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ

21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ουκρανία - Ελλάδα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κραυγή»

01.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ (Μετάδοση από τη Μόσχα)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Σαντοκάν»

07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Μιμή και ο κύριος Μπόμπο»

08.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ

08.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ - ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 SURFING THE MENU Ντοκιμαντέρ

13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 ΡΙΜΕΪΚ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κίνηση του ιππότη»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

08.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ

08.30 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ

09.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ

09.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ

10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ

11.30 DESIRE (Ε)

12.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.20 ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ

14.00 ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2005

14.15 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

15.00 E-life

15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

18.00 ΛΗΜΝΟΣ: ΩΧΡΑ ΚΑΙ ΠΕΤΡΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.00 ΛΕΥΚΑΔΑ, ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΩΝ ΠΟΙΗΤΩΝ

20.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

21.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

22.00 ΓΙΟΡΤΗ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ - 2003

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βάναυση αγάπη»

02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

04.00 E-LIFE (Ε)

04.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

05.30 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ (Ε)

06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

11.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

12.25 SUPER GAME

12.30 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

16.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ! Best of

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5` - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ! Best of (συνέχεια)

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.00 FAME STORY IN CONCERT (Ε)

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 FAME STORY IN CONCERT (Συνέχεια)

02.15 ΔΡ. ΚΟΥΪΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ

03.15 ΑΠΡΟΣΜΕΝΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

03.50 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΤΡΕΛΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ

04.20 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΑΓΡΙΩΝ ΖΩΩΝ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)

06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΠΑΡΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος της Ιρλανδίας»

17.30 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς της γκάφας»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 DREAM SHOW

22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ

00.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 Γκραν Πρι, δοκιμαστικά από τον Καναδά

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)

13.30 ΗΙΤ ΜΙΧ Μουσική εκπομπή

14.00 TOP SECRET WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Renegades»

22.45 SNACK

23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ιστορίες 2»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 SAVANNAH Σειρά

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)

11.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

13.00 MEGA STAR

14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή

15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 PRIVE

22.10 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ - 4η ΑΠΟΝΟΜΗ (Ε)

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΑΡΙΩΝ - 4η ΑΠΟΝΟΜΗ (Ε) (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ

14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 2.0

16.30 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ Σειρά

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίδυμο της μπάλας»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τέλειος φόνος»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρενήρης απόδραση»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος κάτω από τη λίμνη»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια βόλτα στο φεγγάρι»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org