07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Κέβιν Μπέικον»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Νιαγάρας: Η ιστορία των καταρρακτών» Α' μέρος
12.00 Η ΚΥΡΙΑ ΝΤΟΡΕΜΙ
13.00 Η ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.05 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑ
20.10 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Νίκος Κούνδουρος» Β' μέρος
21.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ «Θάνος Μικρούτσικος»
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Μ' αρέσουν οι καρδιές σαν τη δική μου - Μάρκος Βαμβακάρης»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι του λόχου»
20.45 EUROMANIA NEWS
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 TRANSIT
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φυσική ξανθιά»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
07.30 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ
08.00 ΤΑ ΚΟΥΤΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ
08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
16.40 Ζ ΚΑΙ Κ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΔΙΑΦΩΤΙΣΜΟΥ Σειρά
21.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θαυμαστός καινούριος κόσμος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΙΣΤΟΡΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ 20ός ΑΙΩΝΑΣ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.50 SUPER GAME
16.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 HAIWANIA 3-0
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρμαγεδδών»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΘΕΑ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ
02.30 SURVIVOR
03.30 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
04.30 MOBILE FUN
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.00 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ Σειρά
22.50 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
23.50 ΠΡΟΣΩΠΑ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 EUROGOAL
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτες στη Λουιζιάνα»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΠΑΡΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
06.15 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για μια χούφτα τούβλα»
18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας και μισός»
23.00 AUTO ALTER
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.15 SEX AND THE CITY
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό survivor»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ
21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
22.40 SINGLES
23.40 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρόσωπο»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτώστε τον»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά
17.30 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.30 ΖΙΝΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»
23.30 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηρθε από το Διάστημα Νο 2»
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία Μουνκ»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ