07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνες βόλεϊ ανδρών και γυναικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
20.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί δημιουργούς ταινιών μικρού μήκους
20.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ... Με τον συγγραφέα Βαγγέλη Κούτα
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Μουσική - συνθέτες: Εθνική Αντίσταση και ανεξαρτησία. Ο Γιώργος Μηνάς συνομιλεί με τον συνθέτη Παύλο Βεντούρα
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε) Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
04.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)
05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
06.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
09.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
21.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ
22.00 HOTEL KENTΡIKON
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
24.00 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Το κουρδιστό πορτοκάλι»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Σαντοκάν»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Μιμή και ο κύριος Μπόμπο»
08.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ
08.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΡΙΜΕΪΚ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς του Μανχάταν»
07.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
08.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
08.30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ - ΔΑΣΟΣ ΔΑΔΙΑΣ
09.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
09.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
10.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
10.30 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'
11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
11.30 DESIRE (Ε)
12.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ
14.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
15.00 E-life
15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟ ΞΥΛΟΥΡΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ
22.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΕΣ 2000
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κεμπάπ κονέκτιον»
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 E-LIFE (Ε)
04.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
05.30 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ (Ε)
06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)
06.10 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
12.25 SUPER GAME
12.30 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
16.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ Best of
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 FAME STORY IN CONCERT (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 FAME STORY IN CONCERT (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας τον Ρίτσαρντ»
04.30 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ Σειρά
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.30 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΑΡΑ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
17.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΙΚΟΝΕΣ
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.30 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
13.30 ΗΙΤ ΜΙΧ Μουσική εκπομπή
14.00 TOP SECRET WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σύγκρουση»
22.55 SNACK
23.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θύμα του έρωτα»
06.00 SAVANNAH Σειρά
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
11.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακρυκωσταίοι και Κοντογιώργηδες»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRIVE
22.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωνάζει ο κλέφτης»
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλατινένιες φωνές»
02.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάγκσι»
05.15 Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ 2.0
16.30 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάντ' όπως οι άλλες»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόνος στο Λευκό Οίκο»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα στην άκρη του τρόμου»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο αδιέξοδο»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ένας πρέπει να πεθάνει»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ