15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ ΣΤΟΝ «902»
17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Η μικρού μήκους ταινία. Με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός, τραγούδια...
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική μουσική από τον «902»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, χορός, τραγούδια...
23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Με τη Σοφία Αδαμίδου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥ BBC
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΤΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣΜΟΥ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ
11.30 ΚΑΛΑΝΤΑ ΤΩΝ ΦΩΤΩΝ
12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ «Τα στενά του Ορμούζ»
13.00 ΕΠΙΒΙΩΣΗ Σειρά ντοκιμαντέρ
14.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ Ντοκιμαντέρ
15.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΟΥ
15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 Ο ΛΑΪΚΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ
19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.00 ΘΑΛΑΣΣΑ «Τα στενά του Μπέρινγκ»
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Η ιστορία των παιχνιδιών»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Τα κόλπα του Τζέιμς Μποντ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΙΑ «Τα παιδιά της Χελιδόνας»
06.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ «Μετέωρα»
07.00 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.00 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠ' ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
08.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ - ΚΑΛΑΝΤΑ ΔΩΔΕΚΑΗΜΕΡΟΥ
09.00 Β' ΛΑΟΓΡΑΦΙΚΟ ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΝΕΩΝ
11.00 ΤΕΛΕΤΗ ΑΓΙΑΣΜΟΥ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λάσι ταξιδεύει»
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οχι, κύριε Τζόνσον»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 OLYMPIC TROPHY
23.00 EUROSTAR VODAFONE
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 RENAISSANCE
12.00 DESIGN 100% (E)
12.30 ΑΓΝΩΣΤΗ ΓΗ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΜΟΣΧΑΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
15.00 Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΗΤΣΙΑΣ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΑΜΕΡΙΚΕΝ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πεθερός της νύφης»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Πανδοχείο Τζαμάικα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
01.30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ, ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
02.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ - ΗΡΩΕΣ `Η ΠΡΟΔΟΤΕΣ
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
01.30 ΠΛΑΤΟ: ΤΟΛΗΣ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ, ΛΕΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
04.10 EASY GAME (E)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξυπνάκιας»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
16.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ (Ε)
22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
23.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
24.00 ΠΡΟΣΩΠΑ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΡΟΣΩΠΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη φωλιά του διαβόλου»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.45 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ: ΟΙ ΠΙΟ ΑΣΤΕΙΕΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ
06.45 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ: ΑΣΤΕΙΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ
08.30 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ: ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΖΩΑ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
22.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ Τ' ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
23.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ευκαιρία της ζωής μου»
02.30 ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ Ντοκιμαντέρ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΣΤΑΜΑΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάλτο 2»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΛΑΟΥΡΑ
17.15 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ Σειρά
18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «O Dr T και οι γυναίκες»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σύγκρουση»
01.30 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ Σειρά
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κόκκινο βιολί»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ