08.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
17.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 Η ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ Με την κάμερα του «902» καταγράφει, σχολιάζει και προτείνει λύσεις
18.45... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα υγείας που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή πολιτική ενημερωτική εκπομπή της τηλεόρασης του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΕΡΜΗΝΕΥΤΙΚΕΣ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ Αναζητώντας την ουσία των διεθνών εξελίξεων. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Θέμος Στοφορόπουλος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.45 ΠΙΝΟΚΙΟ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ
ΑΡΩΜΑ ΣΑΠΟΥΝΙΟΥ
10.00 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ
11.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
12.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35 WWW. ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR
19.35... ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.40 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΙΟΝΙΑ
19.45 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (Ε)
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.10 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ (Ε)
20.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Οι τρομοκράτες της Νέας Υόρκης»
01.10 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.15 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
03.00 WWW.ΑΝΘΡΩΠΟΙ.GR (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ «Χρήστος Ζώτος - λαούτο»
10.30 ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΤΗΣ ΑΛΚΥΟΝΑΣ «Μεσολόγγι»
11.01 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ
11.30 Η ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΦΡΙΚΗ
12.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΟΠΟΡΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ
14.00 ΤΑΞΙΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Γεώργιος Σουρής»
19.30 ΑΦΡΙΚΗ
20.40 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ
08.01 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
09.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
11.00 ΕΥΡΩ, ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΝΟΜΙΣΜΑ
11.02 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ιωσήφ Στάλιν»
11.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ (Ε)
14.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
14.58 ΕΥΡΩ, ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΝΟΜΙΣΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)
18.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΕΥΡΩ, ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΝΟΜΙΣΜΑ
19.32 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.30 MASTERS OF CINEMA
23.30 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΕΥΡΩ, ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΝΟΜΙΣΜΑ
00.22 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βουτιές στο νερό»
02.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
03.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.10 ΟΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ (Ε)
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.00 SUPER GAME
16.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.55 SUPER GAME
17.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
17.45 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ
22.00 BIG BROTHER 2
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολύ σκληρός για να πεθάνει»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 «13 ΦΕΓΓΑΡΙΑ»: ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΚΑ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!!
13.15 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 LIFE STYLE NEWS
15.45 ΑΠ' ΕΥΘΕΙΑΣ
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φυγάς»
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
03.00 ΟΛΑ ΙΙ (Ε)
04.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.50 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.15 ALTER ΥΓΕΙΑ
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑΓΚΟ
15.30 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεφτρόνι και τζέντλεμαν»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από το σούρουπο ως την αυγή»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο δρόμο της ηδονής»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτά μπικίνι»
03.15 ALTER CLIPS
05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.00 BAR
23.00 ALMA LIBRE...
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λύκοι των δρόμων»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.05 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.57 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
11.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
12.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ (Ε)
15.00 AIMIΛIA, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΑΙΜΑ
17.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
20.00 ΖΙΝΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντεϊλάιτ»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο διώκτης»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργασμός»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ