ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Κυριακή 29 Μάρτη 2015
Σελ. /40
Προγράμματα
Το πρόγραμμα του web radio του «902.gr»

Mπαίνοντας στο «902.gr» και πατώντας πάνω στο εικονίδιο του webradio αποκτάτε πρόσβαση στη ροή προγράμματος του διαδικτυακού ραδιοφώνου του ΚΚΕ.

Το πρόγραμμα του webradio περιλαμβάνει:

-- Ενημερωτικές εκπομπές από Δευτέρα έως Παρασκευή: 11.00 - 12.00 «Κλικ στην ενημέρωση». 18.00 - 19.00 «Τα γεγονότα της ημέρας».

-- Δελτία ειδήσεων καθημερινά και τα Σαββατοκύριακα στις 10.30, 13.30 και 21.30.

-- Κάθε πρωί 10.00 - 11.00 η εκπομπή ιστορικού περιεχομένου «Οσα φέρνει η μέρα».

-- Τα Σαββατοκύριακα πρωί 11.00 - 13.00 η εκπομπή «Αθλητικό Σαββατοκύριακο».

-- Κάθε Δευτέρα 17.00 - 18.00 η εκπομπή «Τα αθλητικά της Δευτέρας».

Εκπομπές πολιτιστικού περιεχομένου:

Δευτέρα: 19.00 - 21.00 «Ποιητική Αδεία»

Τρίτη: 19.00 - 20.00 «7 Τέχνες στο Μικρόφωνο»

Τετάρτη: 19.00 - 20.00 «Λαϊκά Μονοπάτια» και

20.00 - 22.00 «Ηλεκτρικές Ημικρανίες»

Πέμπτη: 19.00 - 20.00 «Κινηματογραφικές σημειώσεις» και

20.00 - 22.00 «Υπάρχει Λόγος Σοβαρός»

Σάββατο: 21.30 - 23.30 «Η τζαζ τότε και τώρα»

Με εκπομπές από σωματεία, Λαϊκές Επιτροπές και μαζικούς φορείς εκπέμπει το διαδικτυακό ραδιόφωνο του ΠΑΜΕ. Το εβδομαδιαίο πρόγραμμα έχει ως εξής:

Κάθε μέρα από τις 12.00 έως τις 22.00 θα μεταδίδεται εργατικό δελτίο ειδήσεων ανά μία ώρα.

ΔΕΥΤΕΡΑ

18.00 Συνδικάτο εργαζομένων στις Τηλεπικοινωνίες και την Πληροφορική (ΣΕΤΗΠ)

19.00 Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας

21.00 Γραμματεία Θεσσαλονίκης

ΤΡΙΤΗ

18.00 Συνδικάτο Εργαζομένων Επισιτισμού - Τουρισμού - Ξενοδοχείων

19.00 Σωματείο εργαζομένων στην Ενέργεια

21.00 Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος

ΤΕΤΑΡΤΗ

18.00 Σωματείο εργαζομένων Χρηματοπιστωτικών και συναφών επιχειρήσεων

19.00 Συνδικάτο Μετάλλου και Ναυπηγικής Βιομηχανίας

21.00 «Γεια σου περήφανη και αθάνατη εργατιά» με την Μαρία Καραπιπέρη

ΠΕΜΠΤΗ

18.00 «Εδώ στην ξένη χώρα» με τη Χρυσούλα Γιαμουρίδου και την Ερη Κασίμη

19.00 Σύνδεσμος Ιδιωτικών Υπαλλήλων

21.00 «ΠΑΜΕ δρόμο» με τον Γιώργο Σαρρή

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

18.00 Συνδικάτο Φαρμάκου - Καλλυντικών και συναφών επαγγελμάτων

19.00 Ενωση Λογιστών Αθήνας

ΣΑΒΒΑΤΟ

12.00 Θεματική εκπομπή

18.00 Εργατικό Κέντρο Λαυρίου

19:00 Γραμματεία Πάτρας

ΚΥΡΙΑΚΗ

18:00 Μέτωπο Αγώνα Σπουδαστών (ΜΑΣ)

19:00 «Metal is coming»

ΠΕΜΠΤΗ 2/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Σειρά

22.15 ΖΟΡΙΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ

01.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

02.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.45 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

23.45 60' ΕΛΛΑΔΑ

01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

02.45 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ

17.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά

22.20 CELEBRITY GAME NIGHT

23.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βίος και Πολιτεία»

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια της συμφοράς»

04.30 MAD LOVE (Ε)

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «X-Men Evolution», «Beyblade Metal Fury»

08.00 KUZEY GUNEY Σειρά

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ

21.10 WAREHOUSE 13 Ξένη σειρά

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις σωματοφύλακες»

00.30 THE MENTALIST Σειρά

01.30 WITHOUT A TRACE Σειρά

02.30 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου

03.30 NUMBERS Σειρά

04.30 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Δραματική σειρά

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

22.15 ΤΑΜΑΜ Σειρά

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

01.45 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Waiting for Superman»

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψηλά στον ουρανό» Α' τηλεοπτική προβολή

23.45 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

02.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε) Σειρά

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ

17.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ONE MARK SHOW Με τον Μάρκο Σεφερλή

23.30 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά

00.15 Ο 3ος ΝΟΜΟΣ (Ε)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κυνήγι της μάγισσας»

03.15 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΜΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ Σειρά

04.00 TOWER PREP Ξένη σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε) Τηλεπαιχνίδι

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «X-Men Evolution», «Beyblade Metal Fury»

08.00 KUZYE GUNEY Σειρά

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 ΝΕΑ ΕΚΠΟΜΠΗ

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

18.50 Ο ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 WAREHOUSE 13 Αστυνομική σειρά

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βασίλειο των ουρανών»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Killshot: Ο δολοφόνος είναι εδώ»

03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δοσατζού: Επιχείρησις γαμπρός»

05.00 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε)

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/4
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)

08.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

09.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 TV QUIZ

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Ράγκρατς τρελάθηκαν»

15.45 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ bY Coca Cola

16.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.15 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε)

17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στην Κέρκυρα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

00.30 VICE

01.30 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ειρηνοποιός»

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA Ενημερωτική εκπομπή

09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.00 MY SWEET & SKINNY LIFE Εκπομπή μαγειρικής

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατεργάρης»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ANNITAgr

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ (Ε)

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.45 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ...

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.30 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)

12.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 JOY IT'S INSIDE YOU Ψυχαγωγικό μαγκαζίνο

16.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.20 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)

17.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ποντικομικρούλης 2»

22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρκετά»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλή όραση»

04.00 TOWER PREP Σειρά

05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.15 STARLAND «Pichi Pichi Pitch», «Ben 10 Omniverse», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie Mariposa και η νεραϊδένια πριγκίπισσα» (Α' μέρος), «Ever After High», «Littlest Petshop», «Scooby-Doo! Mystery Inc», «Max Steel», «Transformers Prime», «Bugs Bunny»

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασσοι του skateboard»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 HART OF DIXIE Σειρά

18.50 COVERT AFFAIRS Περιπετειώδης σειρά

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρίο»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Monster High: Σχολείο φάντασμα» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χάρι Πότερ και το κύπελλο της φωτιάς»

03.30 NUMBERS Δραματική σειρά μυστηρίου

04.30 DUCK DODGERS Κινούμενα σχέδια




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org