ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Κυριακή 17 Απρίλη 2016
Σελ. /32
Προγράμματα
Το πρόγραμμα του web radio του «902.gr»
ΔΕΥΤΕΡΑ

00:00 - 10:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 10:30 - 10:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 10:35 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11.00 - 12.00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13:00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, 13.00 - 13.30 ΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ 13.30 - 13.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 13:35 - 14:00 ΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ 14.00 - 18:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 18.00 - 19.00 ΛΟΓΩ... ΤΕΧΝΗΣ 19.00 - 21:00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ, 21.00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΤΡΙΤΗ

00:00 - 10:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 10:30 - 10:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 10:35 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13:00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, 13:00 - 13:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 13:30 - 13:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 13:35 - 14:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 14:00 - 16:00 Η ΤΖΑΖ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ, 16:00 - 19:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 19:00 - 20:00 WORLD BYPASS, 20:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

00:00 - 10:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 10:30 - 10:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 10:35 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13:00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, 13:00 - 13:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 13:30 - 13:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 13:35 - 19:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 19:00 - 20:00 ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ, 20:00 - 21:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΣΥΝΕΙΡΜΟΙ, 21:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΠΕΜΠΤΗ

00:00 - 10:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 10:30 - 10:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 10:35 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13:00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, 13:00 - 13:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 13:30 - 13:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 13:35 - 17:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 19:00 - 20:00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ, 20:00 - 21:30 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΣΟΒΑΡΟΣ, 21:30 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

00:00 - 10:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 10:30 - 10:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 10:35 - 11:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 11:00 - 12:00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΜΕΡΑ, 12:00 - 13:00 ΚΛΙΚ ΣΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, 13:00 - 13:30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 13:30 - 13:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 13:35 - 18:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 18:00 - 19:00 ΛΟΓΩ... ΤΕΧΝΗΣ 19:00 - 21:00 ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ, 21:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

00:00 - 10:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 10:00 - 10:30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, 10:30 - 10:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 10:35 - 11:00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, 11:00 - 13:00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ, 13.00-13.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 13:30 - 13:35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ, 13:35 - 21:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 21:00 - 23:00 Η JAZZ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ, 23:00 - 24:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00 - 10.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ 10-30-10.35 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ 10.35 - 11:00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ, 11:00 - 12:00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ, 12:00 - 14:00 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ, 14:00 - 15:00 ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ, 15:00 - 20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ 20:00 - 21:00 ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΣΥΝΕΙΡΜΟΙ, 21.00-22.00 ΗΧΟΙ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ 22.00 - 24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΠΕΜΠΤΗ 21/4
ΕΡΤ 1

06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

(08.00 και 09.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)

15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή

18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κολασμένοι»

20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

22.00 ΕΡΤ FOCUS

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Αγριος πλανήτης: Βόρεια Αμερική»

10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

11.00 ΜΥΡΤΩ (Ε)

12.00 ΑΦΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΦΛΟΓΑΣ «ΡΙΟ 2016» (Ζ)

13.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ (Ε)

13.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

15.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΪΛΙ Σειρά

16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)

17.00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (Ε)

18.00 ΠΕΡΙΣΚΟΠΙΟ (Ε)

18.30 ΑΠΟΣΤΡΟΦΟΣ

19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

20.00 MR. SELFRIDGE Σειρά

20.50 Η ΜΙΚΡΗ ΝΤΟΡΙΤ (Ε)

21.40 ΜΑΥΡΕΣ ΧΗΡΕΣ

ΕΡΤ 3

08.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ

09.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ... (Ε)

10.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ «Νέα Υόρκη»

15.00 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΝΔΑΙΣΙΑ «Νορβηγία»

16.00 ΕπιΚοινωνία

17.30 ΤΡΟΦΗ: Η ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

20.00 A MAN'S RAVE Ντοκιμαντέρ

21.00 BALKAN EXPRESS (E)

ΑΝΤ1

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Σειρά

21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

22.15 DADDY COOL Kωμική σειρά

ALPHA

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΛΟΓΩ TiViς

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

MEGA

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.20 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.40 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!

22.00 ΤΟ ΝΗΣΙ (Ε)

STAR

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

14.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 BLIND TASTE Διαγωνισμός μαγειρικής

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST τελευταίο

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστερίξ και Οβελίξ στη Βρετανία» Α' τηλεοπτική προβολή

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/4
ΕΡΤ 1

07.00 ΔΙΠΛΗ ΜΑΤΙΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ 10.00 Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

12.30 ΕΠΤΑ

13.30 EUROPE

15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)

17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)

18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

18.30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ Ντοκιμαντέρ

19.00 ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ: ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΑΓΚΑΘΑ ΚΡΙΣΤΙ

20.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 EUROVISION 2016: ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ Εκπομπή (Β' μέρος)

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «The secret of the moon»

11.00 ΜΥΡΤΩ (Ε)

12.00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ (Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ) (Ε)

13.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

13.30 ΕΜΙΛΙ (Ε)

16.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Νέο) «Επικίνδυνες διαδρομές»

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α2 (Ζ)

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οπως σας αρέσει» Α' τηλεοπτική μετάδοση

ΕΡΤ 3

08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

09.00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ

10.00 ΥΓΕΙΑ

11.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)

12.30 ΤΡΟΦΗ: Η ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΣΑΣΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙ ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΟΛΙΒΙΑ

14.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ HANDBALL PREMIER (Play Off)

16.00 4 ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ

18.00 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οτι λάμπει είναι χρυσός»

21.30 ΜΕ ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΣΤΗΝ ΑΣΙΑ

ΑΝΤ1

06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ

09.00 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥΚΟΥ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 TV QUIZ

14.00 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ (Ε)

14.45 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ Εκπομπή μαγειρικής

15.00 JOY Τηλεοπτικό μαγκαζίνο

16.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η χαρτοπαίχτρα»

19.00 ΑΝΤ1 NEWS

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δε γυνή να φοβήται τον άνδρα» Εγχρωμη έκδοση

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμιστάντ»

ALPHA

06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ

09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.10 ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ

14.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδελφή μου κι εγώ»

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράκος Νο14 και ο πρώτος μπουνάκιας»

17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.00 QUIZDOM THE SHOW

21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ

MEGA

06.45 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 H TZINI KAI TO TZINI Σειρά

10.40 ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ Σειρά

11.10 DROP DEAD DIVA Σειρά

12.00 JENNY JENNY

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 MY LIFE

16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

17.05 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.10 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζουμάντζι»

23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «S.W.A.T.: Επίλεκτη ομάδα κρούσης»

STAR

06.20 STARLAND - ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Beastly»

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.40 THE BIG BANG THEORY

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 TWO AND A HALF MEN

18.50 ΡΑΝΤΕΒΟΥ! Νέα ψυχαγωγική εκπομπή

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εποχή των παγετώνων 3: Η αυγή των δεινοσαύρων»

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΥ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟΥ ΤΟΥ ΠΑΜΕ

Με εκπομπές από σωματεία και τοπικές Γραμματείες, με θέμα τα προβλήματα και τις κινητοποιήσεις των εργαζομένων, ξεκινά για τρίτη χρονιά φέτος το πρόγραμμά του το διαδικτυακό ραδιόφωνο του ΠΑΜΕ. Το πρόγραμμα ξεκινά από τη Δευτέρα 16 Νοέμβρη και έχει ως εξής:

Δευτέρα

6 μ.μ. Συνδικάτο Τηλεπικοινωνιών και Πληροφορικής, 7 μ.μ. Συνδικάτο Μετάλλου Αττικής και Ναυπηγικής Βιομηχανίας, 8 μ.μ. Σύλλογος Εμποροϋπαλλήλων Αθήνας

Τρίτη

6 μ.μ. Συνδικάτο Επισιτισμού - Τουρισμού - Ξενοδοχείων Αττικής, 8 μ.μ. «Γεια σου περήφανη και αθάνατη εργατιά», εργατικό τραγούδι με τη Μαρία Καραπιπέρη

Τετάρτη

6 μ.μ. Σωματείο εργαζομένων στο Χρηματοπιστωτικό σύστημα, 7 μ.μ. Συνδικάτο Ενέργειας

8 μ.μ. Γραμματείες του ΠΑΜΕ

Πέμπτη

6 μ.μ. Γραμματείες του ΠΑΜΕ, 7 μ.μ. Σύνδεσμος Ιδιωτικών Υπαλλήλων, 9 μ.μ. «ΠΑΜΕ δρόμο» με το Γιώργο Σαρρή

Παρασκευή

6 μ.μ. Συνδικάτο Φαρμάκου, 7 μ.μ. Ενωση Λογιστών, 8 μ.μ. Μέτωπο Αγώνα Σπουδαστών (ΜΑΣ), 9 μ.μ. Πανελλήνιος Μουσικός Σύλλογος

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/4
ΕΡΤ 1

06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

(08.00 και 09.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)

15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή

18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηταν όλοι τους κορόιδα»

20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

22.00 ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Παράλληλες ζωές»

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Αγριος πλανήτης: Βόρεια Αμερική»

10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

11.00 ΜΥΡΤΩ (Ε)

12.00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΖΥΗΝΟΣ (Η ΣΙΩΠΗ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ) Σειρά

12.45 ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΑΓΑΠΗ (Ε) τελευταίο

13.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

15.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΪΛΙ Σειρά

16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)

17.00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (Ε)

18.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)

19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

20.00 MR. SELFRIDGE τελευταίο

21.40 Η ΜΙΚΡΗ ΝΤΟΡΙΤ τελευταίο

22.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

ΕΡΤ 3

08.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ

09.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ... (Ε)

10.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ «Παρίσι»

15.00 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΝΔΑΙΣΙΑ «Καναδάς»

16.00 ΕπιΚοινωνία

17.30 ΤΡΟΦΗ: Η ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

20.00 RED HOT CHILI PEPPERS: ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ Ντοκιμαντέρ

22.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ

ΑΝΤ1

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Σειρά

21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

22.15 ΤΑΜΑΜ Σειρά

ALPHA

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΛΟΓΩ TiViς

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πεντάμορφη και το τέρας» Α' τηλεοπτική προβολή

MEGA

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.20 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.40 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τανκ στο κρεβάτι μου»

STAR

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

14.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 BLIND TASTE Διαγωνισμός μαγειρικής

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ

21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βασίλειο των ουρανών»

ΘΕΑΤΡΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΝΕΤΟΝ (Παρασκευοπούλου 42, 2310.869.869) Ανοιχτή Σκηνή - Θεατρικές φωνές της πόλης: «Exit - Παρακαλώ, περιμένετε» (21.00). ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟΝ (Εθν. Αμύνης 2, 2310.262.051) «Το σώσε» (19.30). BLACK BOX (Βασ. Ολγας 65, 2310.829254) «Lebensraum» (21.00). EIGHTBALL CLUB (Πίνδου 1, Λαδάδικα, 2315.200.200) Μπαντα-ρισμένοι: «P.I.G.S. resurrection» (22.00). ΜΟΝΗ ΛΑΖΑΡΙΣΤΩΝ (Κολοκοτρώνη 21, 2310.589.200) Σκηνή Σωκρ. Καραντινός: «Αγγέλα» (19.00). Μικρό Θέατρο: Τουρνουά 5Χ5: «Καντάν» (21.00). ΘΕΑΤΡΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (Εθν. Αμύνης 2, 2315.200.200) «Οι 12 ένορκοι» (19.00). «Big Day: Αφιέρωμα στο Γιώργο Σεβαστίκογλου». ΡΑΔΙΟ ΣΙΤΥ (Παρασκευοπούλου 9, 2310.819153/824970) «Μάντεψε ποιος θα πεθάνει απόψε» (19.30). ΦΑΡΓΚΑΝΗ (Αγ. Παντελεήμονος 10, 2310.960.063) «Το μεγάλο μας τσίρκο» (21.15).

ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ (Λεωφ. Νίκης 121, 2315.200200) «Ο μυστικός κήπος» (11.00). ΦΑΡΓΚΑΝΗ (Αγ. Παντελεήμονος 10, 2310.960.063) «Τριγωνοψαρούλη... μην εμπιστεύεσαι ποτέ αχινό!» (ΚΥΡ. 11.30) ΧΑΝΘ (Νικ. Γερμανού 1, 2310.241.007) «Το ασχημόπαπο» - κουκλοθέατρο (12.00).

ΔΕΥΤΕΡΑ

Δεν υπάρχουν παραστάσεις.




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org