Κυριακή 17 Απρίλη 2016
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 23
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 21/4
ΕΡΤ 1

06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

(08.00 και 09.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)

15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή

18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κολασμένοι»

20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

22.00 ΕΡΤ FOCUS

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Αγριος πλανήτης: Βόρεια Αμερική»

10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

11.00 ΜΥΡΤΩ (Ε)

12.00 ΑΦΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΦΛΟΓΑΣ «ΡΙΟ 2016» (Ζ)

13.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ (Ε)

13.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

15.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΪΛΙ Σειρά

16.00 MR. SELFRIDGE (Ε)

17.00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (Ε)

18.00 ΠΕΡΙΣΚΟΠΙΟ (Ε)

18.30 ΑΠΟΣΤΡΟΦΟΣ

19.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

20.00 MR. SELFRIDGE Σειρά

20.50 Η ΜΙΚΡΗ ΝΤΟΡΙΤ (Ε)

21.40 ΜΑΥΡΕΣ ΧΗΡΕΣ

ΕΡΤ 3

08.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ

09.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ... (Ε)

10.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ «Νέα Υόρκη»

15.00 ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΝΔΑΙΣΙΑ «Νορβηγία»

16.00 ΕπιΚοινωνία

17.30 ΤΡΟΦΗ: Η ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

20.00 A MAN'S RAVE Ντοκιμαντέρ

21.00 BALKAN EXPRESS (E)

ΑΝΤ1

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Σειρά

21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

22.15 DADDY COOL Kωμική σειρά

ALPHA

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΛΟΓΩ TiViς

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά

21.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ

MEGA

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.20 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.40 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!

22.00 ΤΟ ΝΗΣΙ (Ε)

STAR

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

14.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 BLIND TASTE Διαγωνισμός μαγειρικής

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST τελευταίο

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστερίξ και Οβελίξ στη Βρετανία» Α' τηλεοπτική προβολή

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ 1/6(29/5/2016)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/5(22/5/2016)
ΠΕΜΠΤΗ 26/5(22/5/2016)
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/4(17/4/2016)
ΠΕΜΠΤΗ 7/4(3/4/2016)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/4(26/3/2016)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org