ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Κυριακή 14 Ιούνη 2015
Σελ. /40
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ 15/6
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.20 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή μαγειρικής

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

23.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή

02.15 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε) Κοινωνική σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Σοφία η πριγκίπισσα» -

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA Ψυχαγωγική εκπομπή

10.30 TV MALL

11.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

21.45 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Κωμική σειρά

22.30 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάος»

01.30 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ (Ε)

02.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής

17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά

18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολές εκδίκησης»

03.15 MR SUNSHINE Σειρά

04.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ (Ε) Σειρά

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε) Σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»

08.00 ΚUZEY GUNEY Σειρά

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 JUST COOKING Εκπομπή μαγειρικής

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The double»

23.20 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήχος του τρόμου»

04.15 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά

ΤΡΙΤΗ 16/6
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινή κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.20 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή μαγειρικής

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή

00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή

02.15 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε) Κωμική σειρά

06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Σοφία η πριγκίπισσα»,

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Κωμική σειρά

21.45 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Κωμική σειρά

22.30 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

23.20 CHECKPOINT ALPHA

01.20 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ (Ε)

02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής

17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ

17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε) Σειρά

23.30 GOLDEN BARISTA

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια 2»

02.15 RESCUE ME Ξένη σειρά

03.15 MR SUNSHINE Σειρά

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»

08.00 ΚUZEY GUNEY Σειρά

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 JUST COOKING Εκπομπή μαγειρικής

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά (Νέος κύκλος επεισοδίων)

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λυκάνθρωπος» Α' τηλεοπτική προβολή

00.30 Τ.Τ.: Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΡΕΥΝΑ ΤΟΥ STAR ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΤΑΣΟΥ ΤΕΛΛΟΓΛΟΥ «Είναι το ευρώ ταμπού;»

01.30 WITHOUT A TRACE Σειρά

02.30 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου

03.30 ΦΜ LIVE (E)

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/6
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.20 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Καθημερινή δραματική σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή μαγειρικής

18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαντασμένος»

23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή

01.00 EUROPEAN POKER TOUR

02.00 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε) Σειρά

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ» - «Ο Τζέικ και οι πειρατές από την χώρα του Ποτέ»

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

10.30 TV MALL

11.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή

16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)

21.45 WOLRD PARTY

23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ «Εκδίκηση»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο»

02.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)

03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.45 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ (Ε)

05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)

16.20 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής

17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.20 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ

17.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

18.40 ΣΤΑ ΔΙΧΤΥΑ ΤΟΥ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟΥ Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά

22.20 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

23.30 ONLINE Εκπομπή

02.00 RESCUE ME Ξένη σειρά

03.00 MR SUNSHINE Ξένη σειρά

04.00 MAD LOVE Ξένη σειρά

04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΟΡΚΟΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»

08.00 KUZEY GUNEY Σειρά

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο

15.45 JUST COOKING

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 PERSON OF INTEREST Αστυνομική σειρά

22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Crazy, Stupid, Love»

00.45 THE MENTALIST Σειρά

01.30 WITHOUT A TRACE Σειρά

02.30 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου

03.30 ΦΜ LIVE (E)

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/6
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

07.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

08.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

09.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥ-ΚΟΥ Ζωντανή ψυχαγωγική εκπομπή

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πιο κουφή μέρα του Φέρις Μπιούλερ»

16.15 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό αστέρι»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE VOICE 5ο Live - Ζωντανό μουσικό talent show

01.15 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ Ενημερωτική εκπομπή

02.45 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε) Σειρά

03.45 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε) Σειρά

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΩΒ ΡΟΖ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΑΧ! ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ Σειρά (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA

09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή

13.00 STARS SYSTEM

13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΣΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΑΣ

14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ροζ γάτος»

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ANNITAgr

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φίλος μου ο Λευτεράκης»

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ 2»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άνδρας μόνος»

02.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε) Σειρά

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή

10.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.30 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)

12.40 MY LIFE (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ ο κατάσκοπος»

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

17.50 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)

18.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο ξέσπασμα του φεγγαριού»

23.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεμένη κόκκινη κλωστή»

01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οκτώ χιλιοστά: Η βελούδινη πλευρά της κόλασης»

04.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ (Ε) Ξένη σειρά

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Metal Fury», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Οι περιπέτειες του Max», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie: Η σούπερ πριγκίπισσα» (Β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Littlest petshop», «Scooby Doo! Mystery Inc», «B-Daman crossfire», «Slugterra», «Οι περιπέτειες των Τομ & Τζέρι»

13.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μις με το ζόρι»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.40 2 BROKE GIRLS Σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.50 ARROW Σειρά

18.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Πόντιοι»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κύκλος θανάτου»

01.30 WKN - THE BATTLE 14

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Appolo 18»




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org