Τρίτη 8 Οχτώβρη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 21
24ωρο

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

06.50 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ (Ε)

12.00 BLACK OUT (E)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.50 TV QUIZ

15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

16.00 TV QUIZ

16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά

19.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

22.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

00.15 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

01.15 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά

03.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)

06.50 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

08.30 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 FRASIER Σειρά

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιροι ντετέκτιβ 3»

00.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.45 JUNGING AMY Σειρά

04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.30 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)

17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 FATMAGUL Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.40 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ «Η οικογένεια του Παύλου Φύσσα και οι κολλητοί του» (α' μέρος)

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS

02.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS

03.00 ΦΕΥΓΑ (Ε)

04.00 SIT DOWN SHUT UP Σειρά κινουμένων σχεδίων

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.15 MIAMI TRAUMA Σειρά

07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade: Metal Fusion»

08.15 ΦΜ LIVE (Ε)

10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή

13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ! Ενημερωτική - ψυχαγωγική εκπομπή

14.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος σαμουράι»

01.15 THE CLOSER Αστυνομική σειρά

02.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hush»



Μνημεία & Μουσεία Αγώνων του Λαού
Ο καθημερινός ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ 1 ευρώ