Τρίτη 7 Φλεβάρη 2012
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΡΙΤΗ 7/2
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Αφιέρωμα στην Αρχαίο Ελληνική Τεχνολογία

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.45 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ Ξένη σειρά (8ο)

18.00 ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε) Καλό λαϊκό τραγούδι με τους Αχιλλέα Γκουγκουστάμο και την «Αλλιώτικη Κομπανία»

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στους ανέμους της Τάιγκα» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Θα μεταδοθεί η συγκέντρωση του ΚΚΕ, στην Ομόνοια

22.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη στην Αλέκα Παΐζη, α' μέρος. Με την Σοφία Αδαμίδου

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)

08.30 ΝΙΚΟ

09.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΝΤΕΛΑΪΝ

09.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ

10.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΗΠΟ (Ε) «Αναρριχώμενα φυτά»

10.30 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ (Ε) «Ναύπλιο»

11.00 ΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗΣ ΤΩΝ ΜΕΛΙΣΣΩΝ

12.00 ΟΙ ΡΑΚΟΣΥΛΛΕΚΤΕΣ (Ε)

13.00 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ, Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ

15.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ

16.30 ΑΑΡΟΝ ΣΤΟΟΥΝ (Ε)

17.00 CHANGES (Ε)

17.15 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ (Ε)

19.00 ΕΡΩΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ (Ε)

20.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Ε)

21.00 ΔΩΔΕΚΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΟΝΟ-ΛΟΓΟΥΝ (Ε) «Μαρία Πρωτόπαπα - Στεφανία Γουλιώτη»

22.00 ΜΙΚΡΟΠΟΛΕΙΣ «Κολωνάκι, οι σκάλες»

22.30 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Το βουνό μπροστά»

01.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ (Ε) «Η ατελεύτητη αναζήτηση»

18.45 ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΟΙ (Ε)

19.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)

19.30 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)

20.00 ΟΙ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΜΙΑΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ. ΧΟΥΝΤΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ;

23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζέφερσον στο Παρίσι»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ

08.30 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ

09.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ

09.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

10.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

12.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

15.30 ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΥΦΥΪΑΣ ΥΨΗΛΟΣ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνοικία το όνειρο»

20.45 ΚΑΚΟΤΡΟΠΟΙ ΑΡΧΑΙΟΙ

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή»

00.45 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΓΓΛΙΑΣ «Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Μπλάκπουλ» (Μ)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 Ο ΗΛΙΘΙΟΣ

05.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

06.30 ΜΕΘΟΡΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 THE AMAZING RACE

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 MERLIN

18.00 ΕΖΕΛ

19.00 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 GALILEO

22.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ

23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

24.00 PRIVATE PRACTICE Ιατρική σειρά

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

01.20 LIVE QUIZ

03.20 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.50 MOBILE FUN

05.20 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

07.45 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ

08.45 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ

09.45 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

10.45 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

11.45 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Crimson tide»

23.00 CSI MIAMI

24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

01.00 THE BIG GAME (Ε)

02.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ Αστυνομική σειρά

03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)

04.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU

13.10 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

15.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)

18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ

19.10 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ

21.50 MONEY DROP Τηλεπαιχνίδι

23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγκόσμιος στρατιώτης: Η επιστροφή»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)

02.00 ΠΡΟΔΟΣΙΑ (Ε)

03.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η τάξη του 3000», «Ο Δαίμονας της Ταζ-μάνια»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ (Ε) Εκπομπή μαγειρικής

11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ

12.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 MADE IN STAR

15.45 ΜΙΛΑ

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΑ LIVE

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 THE MENTALIST Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Syriana»

00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά

01.30 SUPERNATURAL

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απατηλή λάμψη της ματαιοδοξίας»




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org