Πέμπτη 5 Σεπτέμβρη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 22
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 TELEMARKETING

15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

16.00 TELEMARKETING

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου

18.30 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά

19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά

20.00 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Κώστας Θωμόπουλος»

20.35 ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Ξένη σειρά

21.10 ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ Ξένη σειρά

22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

23.00 TELEMARKETING

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

01.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

03.50 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

04.25 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.20 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

06.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή

11.00 FTHIS TV

12.50 TV QUIZ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.40 TV QUIZ

14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.30 KARADAYI Δραματική σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε) Σειρά

18.45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013: ΒΟΣΝΙΑ - ΣΕΡΒΙΑ Σε απευθείας μετάδοση από τη Σλοβενία

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2013: ΕΛΛΑΔΑ - ΡΩΣΙΑ Σε απευθείας μετάδοση από τη Σλοβενία

24.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

00.45 ENTOURAGE Κωμική σειρά

01.45 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Σειρά

03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 AMERICAN IDOL Ψυχαγωγική εκπομπή

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

09.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

14.00 GLEE Σειρά (Ε)

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Σειρά

23.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Αστυνομική σειρά

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.15 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)

12.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.10 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

15.50 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

17.50 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε) Σειρά

18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΚΛΙΝΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 DROP DEAD DIVA Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θάλασσα ψυχών: Νύχτες μαύρης μαγείας»

03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ROYAL PAINS Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Σούπερ Looney Tunes», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Ultimate Alien», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαλάρωσε, Σκούμπι Ντου!» Παιδική ταινία

16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 NCIS Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Hangover»

00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά

01.15 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποκαλύψεις»




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org