Σάββατο 23 Νοέμβρη 2002
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
Τηλεόραση

ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
«902»
Τηλ. 210.2592802 - 210.2592902

15.00 ΜΠΟΛΕΚ ΚΑΙ ΛΟΛΕΚ

15.30 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

16.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ «Ο Καραγκιόζης και η χρυσή κότα» του Χρήστου Στανίση, «Ο Καραγκιόζης τραγουδιστής» του Χάρη Μπιλλίνη

17.20 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί την Αναστασία Καλλιοντζή, νομικό και συγγραφέα, με αφορμή την έκδοση του νέου της βιβλίου «Ολα ήταν τόσο μα τόσο υπέροχα...»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τους: Μπάμπη Αγγουράκη, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ & Κακαρά Αντώνη, μέλος της Κίνησης για την Εθνική Αμυνα, με θέμα: «Σύνοδος του ΝΑΤΟ στην Πράγα»

19.15 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ (Ε) Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τον Λάκη Παπαδόπουλο, με αφορμή το νέο του δίσκο «Κάτι γλυκό»

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)... με τους Ν. Καραγιάννη, Μ. Κορτιζά και Κ. Μάτζιο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.30 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε) Θα μεταδοθεί η συνέντευξη της ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ Αλέκας Παπαρήγα στη ΝΕΤ

22.05 ΑΦΙΕΡΩΜΑ - ΙΔΡΥΣΗ ΚΚΕ (Ε) 83 χρόνια ΚΚΕ

23.10 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΜΝΗΜΗΣ ΣΤΟ ΘΑΝΑΣΗ ΠΑΠΑΡΗΓΑ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... με τα τραγούδια του Μίκη Θεοδωράκη

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.626

07.30 ΠΑΙΔΙ TV

07.35 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ

8.05 ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

09.05 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ

09.35 ΠΑΙΔΙ TV

09.40 ΣΚΙΠΙ

10.10 ΠΑΙΔΙ TV

10.15 ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΑΣ

10.45 ΣΙΝΕΑΚ «Λάσι, το έξυπνο σκυλί»

11.55 ΠΑΙΔΙ TV

12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ Τηλεπαιχνίδι

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποτε κλαίνε και οι δυνατοί»

16.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

18.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΓΥΝΑΙΚΩΝ Απευθείας μετάδοση

20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

20.15 ΜΑΤΑ ΧΑΡΙ - Η ΓΥΜΝΗ ΑΛΗΘΕΙΑ

21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκεί που δε φτάνει ο ήλιος»

02.00 Η ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΗΣ

03.00 10-2 (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

09.00 ΠΡΙΣΜΑ

11.00 Ο ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ

11.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ - ΜΙΑ ΠΟΛΗ «Αμστερνταμ»

12.00 ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

12.30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ «Το νυφικό»

13.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΙΤΑΛΙΑΣ «Ολυμπία»

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δε θέλω ούτε τα λουλούδια σου»

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ

19.15 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

20.15 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

23.00 ΔΡΟΜΟΙ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιδιωτική ζωή ενός γερουσιαστή»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ σε 5'

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299400 - 2310.299700

08.01 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ

08.30 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ

09.30 ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

09.45 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΕΠΟΧΕΣ

10.00 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ

10.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ

11.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες της Γκρέτι»

13.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ Παιδική σειρά

13.30 GIMME 6 Σειρά

14.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ Ντοκιμαντέρ

14.30 ΤΖ. Ρ. Ρ. ΤΟΛΚΙΝ Ο μεγάλος συγγραφέας

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΝΟΣΤΟΣ

17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ «ΠΑΟΚ - Ορεστιάδα»

18.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ Μουσική εκπομπή

19.00 DESIGN 100%

19.30 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Σέφιλντ - Πόρτσμουθ»

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νικητής»

23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άλλη»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 210.6886.100

06.00 MOBILE FUN

06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

06.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ Κινούμενα σχέδια

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ

11.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ

11.30 ΡΙΝΑ, Η ΞΙΦΟΜΑΧΟΣ

12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ

12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

12.55 SUPER GAME

13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.30 MAKING OF INDEPENDENCE DAY

15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

16.15 FAME STORY

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραία του κουρέα»

17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

19.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ Τηλεπαιχνίδι

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 FAME STORY

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ντάνστον τα κάνει λίμπα»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 FAME STORY

02.10 ΓΛΥΚΟΞΙΝΟ ΚΡΑΣΙ (Ε)

03.10 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ (Ε)

04.10 FAME STORY (Ε)

05.10 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ALPHA KIDS

10.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκιά μου αγάπη»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ

17.00 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ

18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «Ελλάδα - Ρουμανία»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο»

23.00 ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνωμοσία και διαφθορά»

03.15 THIRD WATCH

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)

07.00 ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

08.00 ΜΑΝΤΕΛΙΝ

08.30 ΠΕΠΕΡ ΑΝ

09.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

09.30 ΤΑΖΜΑΝΙΑ

10.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ

11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσίτα, η γάτα της Αφρικής»

13.00 MEGA STAR

14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΣΤΙΣ 14.00

14.50 ΜΑΖΙ

16.15 TRACTION

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κληρονόμοι»

18.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

19.00 Η ΦΑΡΜΑ - Best of

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 Η ΦΑΡΜΑ

22.00 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ Τηλεπαιχνίδι

23.10 PRIVE

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην Γκίλιαν με αγάπη»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς όρια»

05.00 REAL TV

05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.00 ΕΞ ΜΕΝ

12.30 ΝΙΚΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΟΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟΙ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ

14.30 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ Ξένη σειρά

15.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ Σειρά

16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παίδαρος»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμπρός από το Λονδίνο»

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια στάση στη χώρα των θαυμάτων»

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός "ZERO"»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλαμπ της διαφθοράς»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org