«902»
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ ΡΕΞ
11.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
12.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ Ο Μιχάλης Χάρος και ο κάθε φορά καλεσμένος του σχολιάζουν και καυτηριάζουν την επικαιρότητα όπως αποτυπώνεται στα πρωτοσέλιδα των κυριακάτικων εφημερίδων
13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.30ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
15.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ(Ε) Η ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας, με την Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΛΩΡΙΔΑ Εκπομπή για το αυτοκίνητο και τη μοτοσικλέτα
20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Καλό λαϊκό τραγούδι από τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικές συναντήσεις της Β΄ Εθνικής κατηγορίας
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο Γιώργος Μηνάς φιλοξενεί τον συνθέτη Παύλο Βεντούρα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ
06.00 MEDITERRANEO (Ε)
06.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 NATIONAL GEOGRAPHIC
12.45 ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 5x5 Απευθείας μετάδοση από το Χολαργό
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η οδύσσεια ενός ξεριζωμένου»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
19.05 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
20.15 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
22.15ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.15ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)
24.00 ΤΡΟΜΟΣ ΣΤΙΣ ΛΙΜΝΕΣ
00.55 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
02.45 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ (Ε)
03.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΠΟΛΥΤΙΜΟΙ ΛΙΘΟΙ (Ε)
09.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Αναστενάρια»
12.00 Η ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ (Ε)
14.30 INFERNO «Μαγειρεύοντας για μια σταρ»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου ο τέντι μπόι»
16.45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
17.30 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19.15 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
20.30 ART NET (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Heavy»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.20 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.01 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΟΠΕΡΑ «Ναμπούκο» του Τζουζέπε Βέρνι
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (E)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 PC TV FUN
16.00 ΧΩΡΙΣ ΠΥΞΙΔΑ
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN MILLENNIUM
18.30 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΒΟΛΤΑ
21.00 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
22.00 LSD: LIFE, STYLE, DEMOCRACY
22.30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
07.30 ΜΠΙΣΤΓΟΥΟΡΣ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάχη της Κρήτης»
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πυρετός τα μεσάνυχτα»
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημήτρη μου, Δημήτρη μου»
19.35ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκιπέσσας»
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη ηρεμία στη Νέα Ορλεάνη»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μοτέλ της διαφθοράς»
03.45ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.15ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένο Σικάγο»
06.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
07.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ
12.00 EXTREME GAMES
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας βλάκας και μισός»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 F/1: ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΕΥΡΩΠΗΣ
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στουρνάρα 288»
19.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί μεγάλοι εν δράσει»
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καταδίωξη μέχρι τέλους»
04.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΑΓΩΝΕΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ
11.30 STATUS QUO (E)
13.00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 EXTREME SPORTS
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 IN OUT
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ (Συνέχεια)
02.00 ΙΝ OUT (E)
03.00 ON AIR (E)
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΝΤΑΓΚ
07.20 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.45 ΡΑΜΠΟ
08.10 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.40 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
11.30 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)
12.00 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
12.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
13.30 TRACTION
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος... γενικώς»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εφοπλιστίνα»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε απόσταση βολής»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή εν λευκώ»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη ανατριχίλα»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.00 ΣΤΑΡΓΚΕΪΤ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ, ο άνθρωπος με το χρυσό πιστόλι»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιν εν άουτ»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη πρόκληση»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μαχητές των πόλεων»
02.45 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
03.45ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ
05.15 ΤΖΟΝΙ ΚΟΥΕΣΤ
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ.. ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις, συζητήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ Συντροφιά με τον Φαρφαλά τη Μαρουλού
10.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»
11.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
15.00 «902» ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
16.00Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ Λόλεκ
19.00 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ Οι καλύτερες στιγμές των αθλητικών γεγονότων (ποδόσφαιρο, μπάσκετ) της Κυριακής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ Συντροφιά με τον Τάκη Μπίνη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΜΟΥΜΙΝ
09.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.40 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.15 ΟΙ ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ART ATTACK
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ
19.00 ΝΒΑ - JAM
19.30 LEXIPLEX
20.00 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.05 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΙ ΑΚΡΟΒΑΤΕΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ
22.00 ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΛΙΣΣΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά χρόνια γάμου»
01.10 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
02.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.15 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
06.55 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ (Ε)
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ «Στις κλινικές»
11.01 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
11.30 ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΡΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.01 Η ΑΙΩΝΙΑ ΜΑΧΗ... ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ - ΕΤΟΣ 2000
19.10 MILLENNIUM
20.00 Η ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ... «Νυφικό»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
08.31 VIEWMASTER (E)
09.30 Ο ΤΣΟΠΙ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
10.00 ΑΡΧΑΙΑ ΑΙΓΥΠΤΟΣ
10.15 ΤΡΙΓΩΝΟΜΕΤΡΙΚΕΣ ΣΥΝΑΡΤΗΣΕΙΣ 2: ΗΜΙΤΟΝΟΕΙΔΗ ΚΥΜΑΤΑ
10.30 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.30
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
12.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΣΙΝΕΜΑ
13.00 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΜΑΣ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.00 ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
14.15 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.30 DESIGN X-treme (Ε)
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρή Οδησσός»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΤΑΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ
21.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ
22.45 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ
23.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.40 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΞΗ
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνες φιγούρες»
03.00ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απίθανη περιπέτεια»
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νυχτερινός δολοφόνος»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ TO ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
17.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
18.00 ΑΛΟΝΤΡΑ
19.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
19.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοντέρνα Σταχτοπούτα»
23.15 DEEP IN THE CITY
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόλαση στην Αρκτική»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρή πραγματικότητα»
04.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 DUM SPIRO SPERO
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ
20.00 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ...
21.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 DUM SPIRO SPERO (Ε)
03.15 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ (Ε)
05.15 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
16.00 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
18.50 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ
21.45 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ
22.40 ΦΥΓΑΜΕ
23.40 ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΔΙΑΞΙΦΙΣΜΟΙ (Συνέχεια)
01.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
02.00 ΑΓΡΥΠΝΟΣ ΦΡΟΥΡΟΣ
03.00 ΣΙΜΠΙΛ
03.30 ΑΧ, ΑΥΤΟΣ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ...
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 STAR CAFE
12.00 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.27 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι αγάπη μου»
19.45ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντάρκμαν 3»
23.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές περιπέτειες»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος του τρόμου»
04.15 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
902
08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902» (Ε)
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ και Λόλεκ
19.00 FUN IN ACTION Ragting, kayak, trekking, canyoning, ski κλπ. είναι τα αθλήματα που συνδυάζουν κίνηση, διασκέδαση και φιλοξενούνται στην εκπομπή. Παρουσίαση: Βάσω Δουκακάρου
20.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Φάσεις και γκολ του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»
23.00ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΜΟΥΜΙΝ
09.00 ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.05 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.40 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.15 ΟΙ ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.20 ART ATTACK
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ
19.30 LEXIPLEX
20.00 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.05 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΙ ΑΚΡΟΒΑΤΕΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να 'τανε το 13 να 'πεφτε σ' εμάς»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Η παγοθύελλα»
01.25 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
03.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
06.55 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ (Ε)
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ «Τα βιβλία της Πηνελόπης Δέλτα»
11.01 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ 2000
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
12.01 Η ΑΙΩΝΙΑ ΜΑΧΗ... ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΗ «Κυρίαρχοι της φωτιάς»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΕΠΤΑΗΜΕΡΟ
19.00 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΣ
20.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Τα επίκαιρα του 20ού αιώνα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ «Βραδιά μπαλέτου»
08.31 VIEWMASTER (Ε)
09.30 Ο ΤΣΟΠΙ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
10.00 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.15 ΤΡΙΓΩΝΟΜΕΤΡΙΚΕΣ ΣΥΝΑΡΤΗΣΕΙΣ 2: ΗΜΙΤΟΝΟΕΙΔΗ ΚΥΜΑΤΑ
10.30 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.30
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΠΑΖΛ
12.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΤΑΡ ΤΟΥ ΣΙΝΕΜΑ
13.00 Ο ΑΙΩΝΑΣ ΜΑΣ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 NET CLUBBING 2000
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.30 DESIGN MILLENNIUM (E)
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσποινίς Φαϊρκράκερ»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ (Ε)
14.00 TA NEA TOY ANT1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ
21.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`
23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
01.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αόρατος δολοφόνος»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιρανό ντε Μπερζεράκ»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
17.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
18.00 ΑΛΟΝΤΡΑ
19.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
19.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΡΟΜΠΙΝ ΚΟΥΚ: ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΕΙΣΒΟΛΗ
23.15 ΖΟΥΓΚΛΑ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας δολοφόνος ανάμεσά μας»
04.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ: ΕΝΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (E)
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 DUM SPIRO SPERO
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ
20.00 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
21.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 DUM SPIRO SPERO (Ε)
03.15 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ (Ε)
05.15 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
16.00 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
18.50 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ
22.10 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοντέλο για φόνο»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από πού πάνε για τη χαβούζα»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 STAR CAFE
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ Η ΑΤΙΘΑΣΗ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περάστε, φιλήστε, τελειώσατε»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΘΕΙΟ... ΣΕΒΟΥΜΕΝΟΙ
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλλων 13»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην ακτή του τρόμου»
03.00 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.15 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
05.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ
05.30 ΤΖΟΝΙ ΚΟΥΕΣΤ