Σάββατο 21 Νοέμβρη 2009
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 30
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «O Καραγκιόζης γιατρός»

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το μυστηριώδες νησί Κονγκ: Μπίλι, ο πρώην μαθητευόμενος μάγος. Βιταμίνες: Μαρούλι - Καμηλοπάρδαλη, Κόκκινο κρέας - Τσίτα

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα βάσανα του νεαρού Βερθέρου»

17.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή, με τον Τάκη Στέγκο

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Δ' Εθνικής κατηγορίας: ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ

23.02 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ THE BEATLES, από το Γυάλινο Μουσικό Θέατρο

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ...ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...

10.00 ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ Ντοκιμαντέρ

10.30 MEDITERRANEO

11.00 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε) «Η Ευρωπαϊκή Τράπεζα Επενδύσεων»

11.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ «Μονεμβασιά»

12.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Πύλος»

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ

14.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ

14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 ΣΑΟΛΙΝ, Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΥΣΗ Ντοκιμαντέρ

16.00 SUPER LEAGUE FORMULA

17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ A1 «Περιστέρι - Κολοσσός»

19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 «Τρίκαλα - Πανελλήνιος»

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κικμπόξερ»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 50ό ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

00.15 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

DISNEY FESTIVAL

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΑΛΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

DISNEY FESTIVAL

12.30 ΤΑΡΖΑΝ Ο ΘΡΥΛΟΣ (Ε)

13.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY (Ε) «Οι Απίθανοι»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.15 PRE GAME

16.45 SUPER LEAGUE ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «SKODA Ξάνθη - Λεβαδειακός»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ζωή την έχουμε»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

08.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ «Πιερικός - ΟΦΗ»

17.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

18.00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ

19.00 Η ΕΚΣΤΡΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

20.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλιο πέντε και στο χέρι»

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Διλήμματα και αμφιβολίες»: «Εταιρεία θανάτου»

02.30 8ο ΤΣΙΡΚΟ MASSIMO

03.30 Β' ΕΘΝΙΚΗ (Ε)

05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΛΟΛΑ (Ε)

07.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

08.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

12.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατρόμητος Τζο»

15.50 NEXT TOP MODEL (Ε)

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION Reality show

19.00 ΚΑΡΜΑ Σειρά

20.00 ANT1 NEWS

21.00 Ο ΔΙΑΔΟΧΟΣ ΤΟΥ URI GELLER Live variety show

23.30 ΟΛΑ 10+ Σατιρική εκπομπή

01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Eleventh Hour 1: Resurrection»

03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Fool's gold»

05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)

08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

14.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)

15.30 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τανγκό για τρεις»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ (Ε)

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέα γυναίκα, μόνη, ψάχνει»

01.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

03.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.30 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

11.30 LOVE SORRY (Ε)

12.15 ΤΟ ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ (E)

13.00 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.20 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

18.00 Μ+Μ (Ε)

19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ

22.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.15 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε)

01.15 THE SHIELD

02.15 WORLD SERIES OF POKER

03.30 BOONDOGS Σειρά κινουμένων σχεδίων

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.30 POWER RANGERS MYSTIC FORCE Παιδική σειρά

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές εξισώσεις»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστερίξ και Οβελίξ εναντίον Καίσαρα»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Eurotrip»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ύποπτος»

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bullitt»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org