07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ο Κ. Καραχάλιος συνομιλεί με τους καλεσμένους του, με θέμα: «Η απελευθέρωση της ενέργειας και οι διεθνείς τιμές του πετρελαίου»
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική από ελληνικά συγκροτήματα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική από ελληνικά συγκροτήματα
01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
07.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μπουν και Κρόκετ: Οι ήρωες κυνηγοί»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Μεξικό: Επανάσταση και αναγέννηση»
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
13.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
15.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 Η ΦΑΝΕΛΑ ΜΕ ΤΟ Νο 9
18.50 ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΜΠΕΙ
19.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Λάος - Βιετνάμ»
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Η βασιλική οικογένεια της Σαουδικής Αραβίας»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Ιππότες και οι πανοπλίες τους» (Α' μέρος)
22.55 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Αντόνιο Ταμπούκι»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R Μαγκαζίνο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Σειρά)
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικές ιστορίες»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αδελφότητα των λύκων»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνεχίζεται)
01.45 ΜΑΤΛΟΚ
07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
08.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ
08.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Πεθαίνοντας στο Τσακάο»
11.30 Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
12.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ «Μετράω»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ «Από το μαιευτήριο στο σπίτι» Β' μέρος
17.00 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM «Ο δρόμος του αίματος»
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ
20.00 Ο ΜΟΥΣΟΛΙΝΙ ΚΑΙ ΕΓΩ
21.00 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
21.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ - ΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΤΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ «Γερμανία» Β' κύκλος
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Μοιραίο πάθος»
03.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
18.10 SUPER GAME
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ (Σειρά)
22.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Σειρά)
23.00 FAME STORY
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κόλπο της Γουόλ Στριτ»
02.30 MOBILE FUN
02.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σέρλοκ Χολμς και η γυναίκα με τα πράσινα»
04.50 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ (Σειρά)
15.50 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ (Σειρά)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΤΖΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΑΝΘΙΑ (Ε)
18.00 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΣΤΕ
19.00 ΔΙΠΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ηλίθιος και ο πανηλίθιος 2»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στίγματα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκεφτήκατε ποτέ να σκοτώσετε τον καθηγητή σας;»
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.30 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 08.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ
22.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Σειρά)
22.50 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Σειρά)
23.50 Ι LOVE TV
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΑΙΝΙΑ «Η νύφη του Τσάκι»
03.30 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ (παιχνίδι)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μονομάχος»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόμης Δράκουλας: φυγή απ' τα Καρπάθια»
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τίμημα της ομορφιάς»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ