Κυριακή 14 Ιούλη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 10
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα

ΚΥΡΙΑΚΗ 14/7
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.10 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ο Καραγκιόζης αστροναύτης»

11.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Ιμπρεσιονισμός με αφετηρία το νατουραλισμό»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

19.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.25 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Πίτσα Παπαδοπούλου»

22.25 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εσύ για μένα, εγώ για σένα»

24.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε) Ξένη σειρά

00.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εσύ για μένα, εγώ για σένα» (Ε)

05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.20 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.50 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε) Σειρά

11.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια απίθανη... απίθανη πτήση 2»

15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Minority report»

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφιαλτικές νύχτες»

02.15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ (Ε) Σειρά μυστηρίου

03.15 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ΑLPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGAYVER Σειρά

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ Ψυχαγωγική εκπομπή

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.15 STARS SYSTEM (Τελευταίο)

15.15 30' MEALS

16.15 MR BEAN

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελα ν' αγαπηθούμε ντάρλινγκ»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι συμμορίες της Νέας Υόρκης»

00.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)

08.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)

09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)

15.50 L.A.P.D. (Ε)

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

18.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνδρες με τα μαύρα»

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η σούπερ λεγεώνα», «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Polly Pocket», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέπα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης», «Η λαμπερή ζωή της Μπάρμπι», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Max Steel», «Beywheelz by Beyblade», «Gormiti: η φύση αντεπιτίθεται»

12.30 ΖΙΝΑ Σειρά

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας χωρίς παρόν»

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.30 HUMAN TARGET Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στο Λας Βέγκας»

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ «Η μεγάλη του γέλιου σχολή - Δελφινάριο»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλέπω το θάνατό σου 4»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτες στη Ροδάνθη»

ΔΕΥΤΕΡΑ 15/7
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.10 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ο Καραγκιόζης υπηρέτης»

11.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Μήλος» - «Σίφνος»

14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Εστιατόριο Μουράγιο»

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Τζένη Καρέζη»

18.30 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Λάζαρος Ος, του Ερνέστου Κουνέο Ντ' Ορνάνο»

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Βασίλης Κουτρουμάνος»

21.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά (Ε)

01.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)

05.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

06.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

07.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KARADAYI Δραματική σειρά

17.50 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψηλός, λιγνός και ψεύταρος»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

22.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

23.00 ΤHE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT

01.00 CRIMINAL MINDS Σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ Σειρά

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.10 AMERICAN IDOL

11.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΠΕΔΕΣ Νέα ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 LA PATRONA Σειρά

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Ξένη σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)

16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

18.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε) Σειρά

19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)

23.40 JUSTIFIED Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Gormiti: Η φύση αντεπιτίθεται», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Νέα ξένη σειρά

15.30 THE SECRET CIRCLE Νέα ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Rocknrolla»

00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά

01.15 THE VAMPIRE DIARIES

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μηχανόβιες εναντίον ανδροειδών» Α' τηλεοπτική προβολή

ΤΡΙΤΗ 16/7
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε)

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Εστιατόριο Μουράγιο»

14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

16.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Καραγκιόζης - Ιστορία του Καραγκιόζη»

18.30 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά

19.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Φωτογράφος Photovision»

21.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά

22.00 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ Ξένη σειρά

23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ

24.00 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ (Ε) Ξένη σειρά

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

01.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ Ξένη σειρά (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

06.15 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)

07.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

07.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KARADAYI Δραματική σειρά

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νοκ άουτ στον έρωτα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ Σειρά

22.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

23.00 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή

01.00 CRIMINAL MINDS Σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ Σειρά

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.10 AMERICAN IDOL

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 LA PATRONA Σειρά

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥΑ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)

16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

18.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε) Σειρά

19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Gormiti: Η φύση αντεπιτίθεται», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Νέα ξένη σειρά

15.30 THE SECRET CIRCLE Νέα ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κορυφή του Δάντη»

00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά

01.15 THE VAMPIRE DIARIES Σειρά

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε βλέπω 3»

ΤΕΤΑΡΤΗ 17/7
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Φολέγανδρος» - «Οία» - «Σίκινος»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Καραγκιόζης - Ιστορία του Καραγκιόζη»

14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

16.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Ανθρωποι και παραδοσιακά επαγγέλματα στο Αιγαίο»

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Τζένη Καρέζη»

18.25 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά

18.55 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Βολιώτικα μπουζούκια» (1ο μέρος)

22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

04.55 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)

05.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KARADAYI Δραματική σειρά

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επάγγελμα γυναίκα»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ Σειρά

22.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

23.00 THE X-FACTOR AUDITION (E)

24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή

01.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ Σειρά

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.10 AMERICAN IDOL

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 LA PATRONA Σειρά

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)

16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

18.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε) Σειρά

19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Gormiti: Η φύση αντεπιτίθεται», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Νέα ξένη σειρά

15.30 THE SECRET CIRCLE Νέα ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Killshot - Ο δολοφόνος είναι εδώ»

23.45 COLD CASE Aστυνομική σειρά

00.45 ΤΗΕ VAMPIRE DIARIES Σειρά

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δεσμώτης του ιλίγγου»

ΠΕΜΠΤΗ 18/7
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ανάφη» - «Μύκονο»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Ανθρωποι και παραδοσιακά επαγγέλματα στο Αιγαίο»

14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Παραδοσιακές κούκλες από την Ειρήνη Πρίντεζη - Φράγκου»

18.30 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά

19.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Μαμιδης»

21.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.10 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

06.10 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

06.40 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

07.35 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KARADAYI Δραματική σειρά

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρώτος ματάκιας»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ Σειρά

22.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

23.00 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή

01.00 CRIMINAL MINDS Ξένη σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ Σειρά

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.10 AMERICAN IDOL

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 LA PATRONA Σειρά

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)

16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

18.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε) Σειρά

19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Gormiti: Η φύση αντεπιτίθεται», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Νέα ξένη σειρά

15.30 THE SECRET CIRCLE Νέα ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λησταρχίνες»

23.45 COLD CASE Αστυνομική σειρά

00.45 THE VAMPIRE DIARIES

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κβαντική αποκάλυψη» Α' τηλεοπτική προβολή

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακάβριοι εισβολείς: Η επιστροφή»

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/7
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Παραδοσιακές κούκλες από την Ειρήνη Πρίντεζη - Φράγκου»

14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Σπιτικά λουκάνικα - Οικογένεια Παυλίδη»

18.30 Η ΦΥΣΗ Ξένη σειρά

19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Συντροφιά με τον Ξενοφώντα στη Λεγεώνα των Ξένων

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Βολιώτικα Μπουζούκια» 2ο Μέρος

22.30 ΚΟΠΕΡΝΙΚΟΣ Ξένη σειρά

24.00 Η ΦΥΣΗ (Ε) Ξένη σειρά

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

04.00 ΚΟΠΕΡΝΙΚΟΣ (Ε) Ξένη σειρά

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)

07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KARADAYI Δραματική σειρά

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Δυναστείας»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ Δραματική σειρά

22.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

23.00 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή

01.00 CRIMINAL MINDS Ξένη σειρά

02.00 ΕΖΕΛ Δραματική σειρά

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο Μπράιντσχεντ»

05.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ Σειρά

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.10 AMERICAN IDOL

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 LA PATRONA Σειρά

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Ξένη σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, ΜΙΑΜΙ Σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)

16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

18.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)

19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Ξένη σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ (Ε) Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED Σειρά

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Gormiti: Η φύση αντεπιτίθεται», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Νεανική κωμική σειρά

15.30 THE SECRET CIRCLE Νεανική σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα

17.45 CRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμωδία

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The prestige»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Καρλίτο»

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/7
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Κυκλαδικά ειδώλια» - «Αμοργός»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Σπιτικά λουκάνικα - Οικογένεια Παυλίδη»

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Θέατρο & Πρόβα, διαδικασία δημιουργίας»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

14.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ουζμπεκιστάν - Τασκένδη»

16.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

19.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.25 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Μιχάλης Μπολιάκης»

20.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολυμπώντας στο ποτάμι»

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «111 μέρες»

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολυμπώντας στο ποτάμι» (Ε)

03.35 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η σημαντικότερη μέρα της ζωής» (Ε)

04.35 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Κυκλαδικά ειδώλια» - «Αμοργός»

06.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.50 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

11.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απίθανος κόσμος του Γουέην 2»

15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»

23.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

00.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.40 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ (Ε)

02.40 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

03.40 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGYVER

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Τελευταίο)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.00 30' MEALS

16.00 MR BEAN

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τετράποδοι μάγοι» Α' τηλεοπτική προβολή

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα 2»

23.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «IMPACT» (α' μέρος) Μίνι ξένη σειρά

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, ΜΙΑΜΙ Αστυνομική σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)

08.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)

09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ (Ε)

16.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

18.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 DR COOK (Ε)

22.30 SAFE SEX (Ε)

00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ η αρετή»

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 STARLAND «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Πόλυ Πόκετ», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry Kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Scooby Doo», «Thundercats», «Beywheelz by Beyblade», «Οι περιπέτειες του Μαξ»

12.30 ΖΙΝΑ Σειρά

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κιτ ντετέκτιβ: Σε δράση» Α' τηλεοπτική προβολή

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.30 MY DAD SAYS Κωμική σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 GOSSIP GIRL Σειρά

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καινούργιος της μαμάς μου»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pluto Nahs»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τάνγκο και Κας»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προαγωγή»




Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org