Κυριακή 14 Ιούλη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 11
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΠΕΜΠΤΗ 18/7
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ανάφη» - «Μύκονο»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Ανθρωποι και παραδοσιακά επαγγέλματα στο Αιγαίο»

14.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ

15.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Παραδοσιακές κούκλες από την Ειρήνη Πρίντεζη - Φράγκου»

18.30 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά

19.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Μαμιδης»

21.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ Ξένη σειρά

22.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ (Ε) Ξένη σειρά

02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)

03.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)

04.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.10 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)

06.10 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

06.40 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

07.35 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

11.00 FTHIS TV

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.50 KARADAYI Δραματική σειρά

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρώτος ματάκιας»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ Σειρά

22.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

23.00 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)

24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή

01.00 CRIMINAL MINDS Ξένη σειρά

02.00 EZEL Σειρά

04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ Σειρά

07.00 MACGYVER Σειρά

07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ

09.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

10.10 AMERICAN IDOL

11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή

15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή

17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 LA PATRONA Σειρά

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά

21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά

22.00 GLEE Σειρά

23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)

24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)

16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)

18.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε) Σειρά

19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά

22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

23.40 JUSTIFIED

00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΑΓΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά

06.20 ΦΜ LIVE (Ε)

08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Gormiti: Η φύση αντεπιτίθεται», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 SUBURGATORY Νέα ξένη σειρά

15.30 THE SECRET CIRCLE Νέα ξένη σειρά

16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.45 CHRISTINE Σειρά

18.45 JOEY Κωμική σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λησταρχίνες»

23.45 COLD CASE Αστυνομική σειρά

00.45 THE VAMPIRE DIARIES

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κβαντική αποκάλυψη» Α' τηλεοπτική προβολή

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακάβριοι εισβολείς: Η επιστροφή»


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org