Κυριακή 14 Ιούλη 2013
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 12
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/7
«902»
Τηλ. 210.2592.902

08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Κυκλαδικά ειδώλια» - «Αμοργός»

11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Σπιτικά λουκάνικα - Οικογένεια Παυλίδη»

11.55 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ «Θέατρο & Πρόβα, διαδικασία δημιουργίας»

12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

14.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ουζμπεκιστάν - Τασκένδη»

16.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

19.00 Η ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Ξένη σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.25 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Μιχάλης Μπολιάκης»

20.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολυμπώντας στο ποτάμι»

22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «111 μέρες»

24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολυμπώντας στο ποτάμι» (Ε)

03.35 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Η σημαντικότερη μέρα της ζωής» (Ε)

04.35 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ (Ε)

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε) «Κυκλαδικά ειδώλια» - «Αμοργός»

06.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)

07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)

08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)

09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)

09.50 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)

11.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο απίθανος κόσμος του Γουέην 2»

15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)

20.00 ANT1 NEWS

21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»

23.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

00.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

01.40 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ (Ε)

02.40 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)

03.40 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)

04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 MACGYVER

08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Τελευταίο)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.10 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?

15.00 30' MEALS

16.00 MR BEAN

16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τετράποδοι μάγοι» Α' τηλεοπτική προβολή

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα 2»

23.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «IMPACT» (α' μέρος) Μίνι ξένη σειρά

01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.00 CSI, ΜΙΑΜΙ Αστυνομική σειρά

03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)

04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)

07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)

08.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)

09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)

10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά

11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)

12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)

13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ (Ε)

16.25 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)

18.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.15 DR COOK (Ε)

22.30 SAFE SEX (Ε)

00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά

03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ η αρετή»

04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 STARLAND «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Πόλυ Πόκετ», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry Kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Scooby Doo», «Thundercats», «Beywheelz by Beyblade», «Οι περιπέτειες του Μαξ»

12.30 ΖΙΝΑ Σειρά

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κιτ ντετέκτιβ: Σε δράση» Α' τηλεοπτική προβολή

15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά

16.30 MY DAD SAYS Κωμική σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 GOSSIP GIRL Σειρά

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καινούργιος της μαμάς μου»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Pluto Nahs»

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τάνγκο και Κας»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προαγωγή»

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/10(25/10/2015)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/10(11/10/2015)
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/6(23/6/2013)
ΣΑΒΒΑΤΟ(12/8/2006)
ΣΑΒΒΑΤΟ(16/7/2006)
ΣΑΒΒΑΤΟ(15/6/2003)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org