Σάββατο 13 Φλεβάρη 2010
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 26
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης και το καταραμένο φίδι»

07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Δήμος Τοσοδούλης, ο παραμυθούλης: «Ο γενναίος ραφτάκος»

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορία για ένα φόνο»

17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Δ' Εθνικής κατηγορίας Ν. ΙΩΝΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

23.05 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Αφιέρωμα στον Στέλιο Καζαντζίδη (α' μέρος)

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

10.00 Η ΡΑΚΗ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΜΑΣΤΟΡΑ ΤΗΣ Ντοκιμαντέρ

10.30 MEDITERRANEO

11.00 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ «Θαλασσινή γαστρονομία»

11.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

12.30 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2010 (Ε) Τελετή έναρξης

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 «Τρίκαλα - Ολύμπια Λάρισας»

19.00 ΟΙ ΠΑΓΟΙ ΛΙΩΝΟΥΝ ΣΤΟ ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ ΣΒΑΛΜΠΑΡΝΤ Ντοκιμαντέρ

19.45 ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2010 «Αλματα»

21.45 ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ 2010 «Νυχτερινή ποδαράτη παρέλαση»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 TIMOΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΑΛΑΝΤΙΝ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ο Ρατατούης»

14.40 ΟΔΟΣ ΤΣΙΟΥ 3 Σειρά μιούζικαλ κινουμένων σχεδίων

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.30 PRE GAME

16.45 SUPER LEAGUE ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Skoda Ξάνθη - Λάρισα»

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας νομοταγής πολίτης»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Μίκης Θεοδωράκης» (Β' μέρος)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ «Πόλεμος για το δάσος»

08.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ «Δόξα Δράμας - Αγροτικός Αστέρας»

17.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ

18.00 ΣΟΡΑΓΙΑ (Α' μέρος). Ξένη μίνι σειρά

20.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιέ μου... Υιέ μου»

00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: Το οδοιπορικό του σινεμά: «Φλερτάροντας με τη συμφορά»

02.30 Η ΕΚΣΤΡΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.00 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ (E)

07.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)

10.00 EXTREME MAKE OVER - HOME EDITION

11.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.25 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στραβοί πιλότοι σε F-16»

16.00 ΑΝΤ1 EUROPA LEAGUE Ζωντανή αθλητική εκπομπή

17.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός τα 'χει 400»

20.00 ANT1 NEWS

21.00 WIPE OUT Εναρξη ψυχαγωγικού παιχνιδιού

22.00 AMERICA'S GOT TALENT Talent show

23.00 ΟΛΑ 10+ Σατιρική εκπομπή

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πλαγίως»

03.45 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)

04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.20 MOBILE FUN

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

06.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)

07.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)

08.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

09.00 ΦΥΓΕ ΕΣΥ, ΕΛΑ ΕΣΥ (Ε)

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)

15.40 CHART* SHOW YOUR COUNTDOWN (Ε) Ψυχαγωγική εκπομπή

17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.30 CHART* SHOW YOUR COUNTDOWN (Συνέχεια)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 KITCHEN NIGHTMARES

21.00 ΔΕΚΑ ΜΙΚΡΟΙ ΜΗΤΣΟΙ (Ε)

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκή καταιγίδα»

01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

02.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

02.45 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

12.50 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.20 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

16.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

16.20 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)

17.40 Μ+Μ (Ε)

19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μην το πεις... ούτε του παπά»

00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.45 WORLD SERIES OF POKER

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ένοικοι»

03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.10.00-20.00

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

12.30 POWER RANGERS OPERATION OVERDRIVE Παιδική σειρά

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσι για σπίτι» Α' τηλεοπτική προβολή

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 CHRISTINE Νέα ξένη σειρά

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 STUDIO 60 Νέα ξένη σειρά

18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τσάρλι και το εργοστάσιο της σοκολάτας»

23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ημερολόγιο»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας έρωτας μεγάλος»

04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πεταλούδα της νύχτας»

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ



Ο καθημερινός ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ 1 ευρώ