08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ.. ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ(Ε) Θέμα «Οι θέσεις των κομμάτων για την Παιδεία»
11.30 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε)
12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
15.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
17.00 ΧΡΥΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ Λόλεκ
19.00 Η ΩΡΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ Οι καλύτερες στιγμές των αθλητικών γεγονότων (ποδόσφαιρο, μπάσκετ) της Κυριακής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Θέμα: «Εκλογές - Τελική ευθεία». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.20 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ Φιλοξενούμενος της εκπομπής, ένας από τους σημαντικότερους ανθρώπους του Θεάτρου Τέχνης, ο Γιώργος Αρμένης
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΜΟΥΜΙΝ
09.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
14.05 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.40 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.30 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.20 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ
19.30 ΝΒΑ - JAM
20.00 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.05 ΑΡΧΕΤΑΙ Η ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΙΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ
22.00 ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΛΙΣΣΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένα όνειρα»
01.05 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.10 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
02.40 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.10 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
04.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
06.55 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ (Ε)
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ «Ο σύντροφος»
11.01 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
12.01 Η ΜΟΔΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΚΑΙΡΟΣ ΑΓΡΟΤΩΝ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ «Αμβρακικός»
19.00 ΠΟΛΥΤΙΜΟΙ ΛΙΘΟΙ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.35 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ
08.31 VIEWMASTER (E)
09.30 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
10.00 ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ «Διανομές πιθανότητας»
10.15 Η ΟΜΑΔΑ ΑΡΙΘΜΩΝ
10.30 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.30
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΦΥΣΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
12.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.00 ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
14.15 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β' «Η Μακεδονία κατά την τουρκοκρατία 1430 - 1700»
20.30 DESIGN X-treme (Ε)
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α? ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καφές με λίγο γάλα»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ(Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΤΑΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ
21.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ
22.45 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ
23.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.40 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΛΕΞΗ
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα τρόμου»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παραφροσύνη»
05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρόμικη πόλη»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ TO ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
17.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
18.00 ΑΛΟΝΤΡΑ
19.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαφλατάς»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απονομή δικαιοσύνης»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 F/X ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολιβ»
04.30 CAMPIONATO (Ε)
7.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 DUM SPIRO SPERO
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ
18.10 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ
20.00 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
21.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.40 Η ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 DUM SPIRO SPERO (Ε)
03.00 ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΙΣΘΗΤΙΚΟ (Ε)
05.00 Η ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 ΔΕΚΑΛΕΠΤΟ ΠΑΣΟΚ
15.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΗΣ ΓΓ ΤΗΣ ΚΕ ΤΟΥ ΚΚΕ ΑΛΕΚΑΣ ΠΑΠΑΡΗΓΑ
16.00 Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΘΥΜΟΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ
21.45 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ
22.40 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ
23.40 ΕΚΛΟΓΕΣ 2000
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΚΛΟΓΕΣ 2000 (Συνέχεια)
01.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
02.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιπποκράτης και Δημοκρατία»
03.30 ΑΧ, ΑΥΤΟΣ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 ΣΤΑΡ - ΕΚΛΟΓΕΣ 2000
11.00 STAR CAFE
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
15.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΛΑΟ
19.45ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαγωνικό Κ-9»
23.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβολική χήρα»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρελές περιπέτειες του Σέρλοκ Χολμς»
04.00 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΑΝΔΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ