07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια (επεισόδια 11ο, 12ο)
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Ο μικρός κύκνος»
08.00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ENIGMA Ξένη σειρά (1ο)
09.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Η άνοιξη του διαστήματος
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ και ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ 1ο Φεστιβάλ τζαζ Περιστερίου - Palmonia
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Κοπέρνικος» (1ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Επεμβάσεις CIA - Δεκαετία '80
20.00 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά (7ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Μουσικό αφιέρωμα στην Σωτηρία Μπέλλου
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
Ο7.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
08.00 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ (Ε)
08.30 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ (Ε)
09.00 ΑΡΘΟΥΡ
09.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
10.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)
11.00 ΝΤΙΖΑΪΝ (Ε)
11.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Ιππασία
16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Μπάσκετ Ανδρών
16.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Πόλο Ανδρών, Κανόε σπριντ, Πάλη, Καταδύσεις, Beach volley (Μ), Beach volley (Γ)-Τελικοί
20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Πόλο Ανδρών
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Μπάσκετ Ανδρών
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπηρέτησα τον βασιλιά της Αγγλίας»
03.00 Η ΖΩΗ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥ ΚΑΡΑΒΕΛΑ (Ε)
04.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
07.00 ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ (Ε)
11.00 ΦΥΛΕΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε) «Βραζιλία»
12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - Στίβος
15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΝΑΣ ΚΟΣΜΟΣ ΧΩΡΙΣ ΠΑΓΟΥΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 MEDITERRANEO (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΩΡΑ ΛΟΝΔΙΝΟΥ - Ειδική ολυμπιακή εκπομπή
21.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 - Στίβος
24.00 ΩΡΑ ΛΟΝΔΙΝΟΥ - Ειδική ολυμπιακή εκπομπή
02.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
07.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE
08.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012 Ποδόσφαιρο Ανδρών - Ημιτελικός (σε μαγνητοσκόπηση)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
15.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Παταγονία»
16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012
19.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
20.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012
23.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2012
01.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
01.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗ LA BOUDEUSE (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΝΟΜΑΔΕΣ (Ε)
04.30 ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
05.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΜΠΑΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Καθημερινό μαγκαζίνο
10.00 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 STARFISH Σειρά
12.50 SUPER GAME
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 SUPER GAME
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 F THIS TV
22.00 ASI Σειρά
23.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
24.00 OLA 12 HOT
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
06.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
09.00 ΠΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΥΑΛΙΑ (Ε)
10.00 ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
11.00 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
11.50 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε)
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
14.00 KITCHEN NIGHTMARES USA
15.00 OLIVER'S TWIST
16.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ
22.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
23.45 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
00.45 CSI, LAS VEGAS Σειρά
01.45 JUDGING AMY Σειρά
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 PATRAS ALLER-RETOUR (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 SILA (Ε) Σειρά
13.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.00 SINGLES 2 (Ε)
19.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SILA Σειρά
22.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 SAFE SEX (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ! (Ε)
01.30 ΙΧΝΗ (Ε)
02.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
03.30 ΦΕΥΓΑ (Ε) Σειρά
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 OFICCE: AN AMERICAN WORKPLACE
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic Force», «Power Rangers operation overdrive», «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Πέπα, το γουρουνάκι», «Baby Looney Tunes», «Tom and Jerry kids», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Η Λεγεώνα των υπερηρώων», «Batman: Οι νέες περιπέτειες», «Ο δαίμονας της Ταζμανίας», «World of quest», «Pichi Pichi Pitch»
12.30 ΖΙΝΑ Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 FLORICIENTA Σειρά
15.45 PRIVILEGED Σειρά
16.50 THE BIG BANG THEORY Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFE Περιπετειώδης σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Syriana»
00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Αστυνομική σειρά
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκοτάδι»