07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Αγιος Κήρυκος Ικαρίας»
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε) «Οικονομική κρίση»
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ζωή Τηγανούρια
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.45 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά (8ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Παγκόσμια Ημέρα Καρδιάς. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Η λευκή κουκουβάγια»
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά φαντασίαν ασθενής» (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη στην Κατίνα Παξινού, α' μέρος, με την Σοφία Αδαμίδου
22.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)
08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ (Ε)
09.00 HANDY MANNY
09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΩΝ
12.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)
13.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Ολα είναι δρόμος»
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΨΑΡΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
15.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ
17.00 ESCAPE (Ε)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)
20.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ
20.45 ΟΝΕΙΡΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΓΛΩΣΣΑ
22.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ «Κιλοβατώρες»
22.30 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Η νοσταλγός»
24.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Νέα Ορλεάνη (Β' μέρος) - Ανθρώπινη πλευρά»
20.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Β' μέρος)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)
23.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά μυστηρίου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέλειο έγκλημα»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τριλογία του Τούλσε Λούπερ» (Γ' μέρος)
07.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Ζάμπια και Μαλάουι»
08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ
10.30 ΑΓΡΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ «Μυστική ιστορία»
11.30 ΦΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ «Ο υλικός κόσμος»
12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Η ζωή εν πλω»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Καγκουρό»
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Παραδοσιακά καφενεία»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΜΙΚΑΕΛ ΣΟΥΜΑΧΕΡ: Ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΡΟΝΟΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εαυτούλης μου»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσια στον ήλιο»
00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ «Στόχος η ευκαιρία»
01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ
05.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
06.30 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Ε)
06.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
07.00 ELATTE
11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
12.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 PLAY AND WIN
14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 PLAY AND WIN
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
18.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (E)
19.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Δραματική σειρά
23.00 GREY'S ANATOMY (E)
24.00 CRIMINAL MINDS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε) Δραματική σειρά
03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)
06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
08.00 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ Κωμική σειρά
10.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ
11.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
14.00 JAMIE' S FOOD ESCAPES
15.00 KITCHEN NIGHTMARE USA
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημήτρη μου, Δημήτρη μου»
23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
24.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
01.30 THE BIG GAME (Ε)
02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
11.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
12.00 MASTER CHEF (Ε)
13.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 SINGLES 3 (Ε)
18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
19.00 50 - 50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE Αθλητική εκπομπή
21.45 UEFA CHAMPIONS LEAGUE «Μπάγερν Μονάχου - Μάντσεστερ Σίτι» Απευθείας μετάδοση
23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE (Ε)
02.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)
03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ Κωμική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yin-Yang-Yo!», «Τα στρουμφάκια»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 MADE IN STAR Εκπομπή lifestyle
15.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 HUMAN TARGET Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τσάρλι και το εργοστάσιο σοκολάτας»
00.30 SUPERNATURAL
01.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τη Ραγκούν»
04.00 MEDIUM Σειρά μυστηρίου