Τρίτη 27 Σεπτέμβρη 2011
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 38
ΜΕΣΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ

ΤΡΙΤΗ 27/9
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Αγιος Κήρυκος Ικαρίας»

08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου

09.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» (Ε) «Οικονομική κρίση»

10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα

15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ζωή Τηγανούρια

16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

16.45 ΑΝΑΦΕΡΣΟΥ Ξένη σειρά (8ο)

18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Παγκόσμια Ημέρα Καρδιάς. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη

19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Η λευκή κουκουβάγια»

19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά φαντασίαν ασθενής» (2ο)

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή αφιερωμένη στην Κατίνα Παξινού, α' μέρος, με την Σοφία Αδαμίδου

22.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)

08.30 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ (Ε)

09.00 HANDY MANNY

09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ

10.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ (Ε)

10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)

11.00 ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΩΝ

12.00 ΤΑ ΨΑΘΙΝΑ ΚΑΠΕΛΑ (Ε)

13.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Ολα είναι δρόμος»

14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)

15.00 ΨΑΡΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

15.30 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ (Ε)

16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)

16.30 ΖΙΚ ΚΑΙ ΛΟΥΘΕΡ

17.00 ESCAPE (Ε)

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.10 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)

20.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ

20.45 ΟΝΕΙΡΑ ΣΕ ΑΛΛΗ ΓΛΩΣΣΑ

22.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ «Κιλοβατώρες»

22.30 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Η νοσταλγός»

24.00 ΑΝΙΣΧΥΡΑ ΨΕΥΔΗ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ Πολιτιστικό μαγκαζίνο

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)

19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Νέα Ορλεάνη (Β' μέρος) - Ανθρώπινη πλευρά»

20.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Β' μέρος)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε)

23.00 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ Σειρά μυστηρίου

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέλειο έγκλημα»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τριλογία του Τούλσε Λούπερ» (Γ' μέρος)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Ζάμπια και Μαλάουι»

08.30 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ

10.30 ΑΓΡΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΖΩΗΣ «Μυστική ιστορία»

11.30 ΦΥΣΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ «Ο υλικός κόσμος»

12.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Η ζωή εν πλω»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Καγκουρό»

15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε) «Παραδοσιακά καφενεία»

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...

18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

19.00 ΜΙΚΑΕΛ ΣΟΥΜΑΧΕΡ: Ο ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΡΟΝΟΣ

20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εαυτούλης μου»

21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσια στον ήλιο»

00.30 ΣΤΑ ΟΡΙΑ «Στόχος η ευκαιρία»

01.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)

02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)

03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

04.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ

05.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)

06.30 Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

06.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)

07.00 ELATTE

11.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)

12.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)

14.30 PLAY AND WIN

14.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 PLAY AND WIN

15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.10 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)

18.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (E)

19.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Δραματική σειρά

23.00 GREY'S ANATOMY (E)

24.00 CRIMINAL MINDS

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε) Δραματική σειρά

03.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 MOBILE FUN

05.20 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.2124.000

06.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)

08.00 Ο ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ

09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ Κωμική σειρά

10.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ

11.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)

12.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)

14.00 JAMIE' S FOOD ESCAPES

15.00 KITCHEN NIGHTMARE USA

16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ

17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημήτρη μου, Δημήτρη μου»

23.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)

24.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)

01.30 THE BIG GAME (Ε)

02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)

03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)

07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA

10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

11.10 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)

12.00 MASTER CHEF (Ε)

13.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)

16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)

16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.00 SINGLES 3 (Ε)

18.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)

19.00 50 - 50 (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE Αθλητική εκπομπή

21.45 UEFA CHAMPIONS LEAGUE «Μπάγερν Μονάχου - Μάντσεστερ Σίτι» Απευθείας μετάδοση

23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ LIVE (Ε)

02.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΝΣΑΛΕΝΤΗ (Ε)

03.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)

STAR
Τηλ. 211.189.1000 - 2000

06.00 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ Κωμική σειρά

06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yin-Yang-Yo!», «Τα στρουμφάκια»

07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ

10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής

11.15 ΣΑΡΙΤΑ, ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 MADE IN STAR Εκπομπή lifestyle

15.45 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

17.50 ΦΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 HUMAN TARGET Σειρά

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τσάρλι και το εργοστάσιο σοκολάτας»

00.30 SUPERNATURAL

01.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τη Ραγκούν»

04.00 MEDIUM Σειρά μυστηρίου




Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org