08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
16.00 TELEMARKETING
17.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Τόνυ Καβαλιέρος, 4 διάσημες σάλτσες»
18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Αλέκος Αλεξανδράκης»
18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά
19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Δημήτρης Λεγάκης»
21.00 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Ξένη σειρά
22.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Κατίν, η προβοκάτσια αποκαλύπτεται»
23.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
05.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
06.00 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 KARADAYI Δραματική σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά
19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)
22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)
24.00 ΟΛΑ HOT
01.00 CRIMINAL MINDS Σειρά
02.00 EZEL Σειρά
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΓΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 AMERICAN IDOL
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 LA PATRONA Σειρά
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 GLEE Σειρά (Ε)
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Σειρά
23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)
16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
17.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 JUSTIFIED
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)
02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)
02.20 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 SUBURGATORY Ξένη σειρά - Νέος κύκλος επεισοδίων
15.30 THE SECRET CIRCLE Νεανική ξένη σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 CHRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέχρι θανάτου»
00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά
01.15 THE VAMPIRE DIARIES Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας την ελευθερία»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
16.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
16.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Σπυριδούλα Πιά - Ναυπακτία» (1ο μέρος)
17.30 TELEMARKETING
18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ «Γιώργος Λαζάνης»
18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά
19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Η διατροφική παράδοση στην Ελλάδα», του Γεράσιμου Ρηγάτου
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Νίκος Αποστολόπουλος»
20.55 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Ξένη σειρά
22.20 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.00 TELEMARKETING
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
05.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
05.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 KARADAYI Δραματική σειρά
18.00 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 BLIND DATE Πρεμιέρα ξένης σειράς
19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)
22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
23.15 ΤHE X-FACTOR AUDITION (Ε)
24.00 ΟΛΑ HOT
01.00 CRIMINAL MINDS Σειρά
02.00 EZEL Σειρά
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 AMERICAN IDOL
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 LA PATRONA Σειρά
11.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 GLEE (E) Ξένη σειρά
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Ξένη σειρά
23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 CSI, MIAMI Σειρά
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟΥ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)
16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
17.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά
18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.40 JUSTIFIED Σειρά
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)
02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)
02.20 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 SUBURGATORY Νέα ξένη σειρά
15.30 THE SECRET CIRCLE Νέα ξένη σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 CHRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος επισκέπτης»
00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά
01.15 THE VAMPIRE DIARIES
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα άδυτα της γης»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΤELEMARKETING
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.30 ΤELEMARKETING
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 ΤELEMARKETING
19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.25 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Γιάννης Μωραΐτης - Γρηγόρης Βασιλάς»
22.25 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φόβος»
24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)
05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)
07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα σαΐνια»
12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Good Burger»
15.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και μαζί και χώρια»
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περί τυφλότητος»
03.10 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ Δραματική σειρά
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
06.00 MACGAYVER Σειρά
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.00 30' MEALS
16.00 MR BEAN
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροχονόμος Βαρβάρα»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανάμεσά μας»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολοι λένε σ' αγαπώ»
01.15 10η ΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 CSI MIAMI Αστυνομική σειρά
03.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.30 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.15 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)
07.50 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
09.40 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
10.40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)
15.50 L.A.P.D. (Ε)
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
18.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)
02.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Polly Pocket», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέππα, Το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Η λαμπερή ζωή της Μπάρμπι», «Scooby Doo», «Max Steel», «Beyblade Metal Fury», «Transformerw Prime», «Ben 10 Alien Force», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατασκήνωση για κλάματα»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.30 HUMAN TARGET Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για απατεώνες»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξέσπασμα»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Underworld»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξέφρενες νύχτες»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
15.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
16.00 TELEMARKETING
16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Μαστίχα»
18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά
19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Φώτης Καζάζης»
21.00 ΜΕΡΕΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ Ξένη σειρά
22.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο σύγχρονος αντικομμουνισμός με αιχμή το σοσιαλισμό»
23.00 TELEMARKETING
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 KARADAYI Δραματική σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά
19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ Σειρά (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)
22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)
24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή
01.00 ENTOURAGE Κωμική σειρά
02.00 EZEL Σειρά
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 AMERICAN IDOL
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 LA PATRONA Σειρά
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 GLEE Σειρά (Ε)
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Σειρά
23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)
16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
17.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά
18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 JUSTIFIED
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)
02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)
02.20 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός εφευρέτης»
15.30 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.45 CHRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέραν πάσης υποψίας»
00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά
01.15 THE VAMPIRE DIARIES
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Palais Royal!»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
16.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Ρουμελιώτικη κουζίνα, Μαίρη Σφακιανούδη - Λιοδήμου»
17.00 TELEMARKETING
18.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Αφιέρωμα στον Δερβενιώτη
18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά
19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Ελλαδογραφία» (1ο μέρος)
22.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «ΔΣΕ 1946-1049, Για να θριαμβεύσει η ζωή»
00.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
00.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
05.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)
07.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1
11.00 FTHIS TV
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 KARADAYI Δραματική σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά
19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΟΜΟΡΦΟΣ (Ε)
22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
23.15 THE X-FACTOR AUDITION (E)
24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή
01.00 ENTOURAGE Κωμική σειρά
02.00 EZEL Σειρά
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 AMERICAN IDOL
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 LA PATRONA Σειρά
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 GLEE Ξένη σειρά (Ε)
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Ξένη σειρά
23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 CSI, MIAMI Αστυνομική σειρά
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)
16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
17.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε) Σειρά
18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 JUSTIFIED
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)
02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)
02.20 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε)
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιδερένιος γίγαντας»
16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Ξένη σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 CHRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «10.000 π.Χ.»
00.15 COLD CASE Αστυνομική σειρά
01.15 ΤΗΕ VAMPIRE DIARIES Σειρά
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αίμα των ενόχων»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
16.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
17.00 TELEMARKETING
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Γιατί το λέμε έτσι, Αφιέρωμα στο σιφνιό μάγειρα Τσελεμεντέ»
18.30 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά
19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Οι ένορκοι του Παρισιού», της Δόμνας Κατσαμάκη
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Ελλαδογραφία» (2ο μέρος)
22.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.30 TELEMARKETING
24.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
01.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
04.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)
07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
11.00 FTHIS TV
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 KARADAYI Δραματική σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 BLIND DATE Ξένη σειρά
19.10 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΜΠΑΜ (Ε)
22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)
24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή
01.00 ENTOURAGE Ξένη σειρά
02.00 ΕΖΕΛ Δραματική σειρά
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Elegy»
05.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 AMERICAN IDOL
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 LA PATRONA Ξένη σειρά
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 GLEE Ξένη σειρά (Ε)
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Ξένη σειρά
23.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 CSI, ΜΙΑΜΙ Σειρά
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)
16.00 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ (Ε) Σειρά
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
17.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
18.50 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Ξένη σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 JUSTIFIED Σειρά
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ (Ε)
02.00 ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΗΤΣΙΚΩΣΤΑ (Ε)
02.20 ΓΙΓΑΣ ΜΟΤΕΛ (Ε)
03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Tom and Jerry kids», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Ενας σκύλος που τον έλεγαν Scooby Doo», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Sylvester and Tweety mysteries», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σκιάχτρο»
16.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 CRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμωδία
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπάρτακος»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ασυγχώρητοι»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 TELEMARKETING
15.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
15.30 TELEMARKETING
16.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
17.00 TELEMARKETING
17.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 TELEMARKETING
19.00 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.20 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ «Σμυριδορυχεία Νάξου»
20.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το συμβόλαιο»
22.35 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Καπιταλιστική κρίση»
23.30 TELEMARKETING
24.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)
03.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
04.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.30 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
07.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πύργος των ιπποτών»
12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελοί και εξωγήινοι»
15.20 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.15 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Πηρετοστ το Σαββατόβραδο» Επιθεώρηση
00.45 ENTOURAGE Κωμική σειρά
01.40 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
06.00 MACGYVER Ξένη σειρά
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Best of)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.00 30' MEALS
16.00 MR BEAN
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ping!»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ Ξένη σειρά
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 4»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αναβίωση ενός θρύλου»
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 CSI, ΜΙΑΜΙ Αστυνομική σειρά
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Ε)
07.50 ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Ε)
09.00 ΑΧ ΕΛΕΝΗ (Ε)
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε) Σειρά
11.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΑΓΓΕΛΗ (Ε)
15.50 L.A.P.D. (E)
16.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
18.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 DR COOK (Ε)
22.30 SAFE SEX (Ε)
00.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ (Ε) Ξένη σειρά
02.00 ΧΑΡΑ ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε) Σειρά
06.40 STARLAND «Πόκεμον», «Ο πρίγκιπας και οι πειρατές», «Xiaolin Showdown», «Τόμας, το τρενάκι», «Πόλυ Πόκετ», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry Kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Scooby Doo», «Thundercats», «Beyblade Metal Fury», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Ben 10 Alien Force», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουάλας και Γκρόμιτ: Στον τεράστιο λαχανόκηπο»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.30 MY DAD SAYS Κωμική σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 GOSSIP GIRL Σειρά
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νιώσε το ρυθμό»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτμαν»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υγρός εφιάλτης»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καλύτερος εχθρός μου»