Κυριακή 10 Απρίλη 2016
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 22
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/4
ΕΡΤ 1

06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

(08.00 και 09.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)

15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή

18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπησα μια πολυθρόνα»

20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ

20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ

22.00 ΕΡΤ FOCUS Εκπομπή

ΕΡΤ 2

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «+- 5 meters»

10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)

11.00 ΜΥΡΤΩ (Ε)

12.00 Η ΜΑΝΙΑΤΙΣΣΑ (Ε)

13.30 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)

15.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΪΛΙ Σειρά

17.00 Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΞΑΝΑΣΤΑΥΡΩΝΕΤΑΙ (Ε)

17.55 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)

18.20 ΤΕΚΜΗΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ

20.00 MR. SELFRIDGE

20.50 Η ΜΙΚΡΗ ΝΤΟΡΙΤ (Ε)

21.40 ΜΑΥΡΕΣ ΧΗΡΕΣ Σειρά

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Bing Bang»

ΕΡΤ 3

08.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ

09.30 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ... (Ε)

10.00 ΑΘΗΝΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΣΤΑ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

14.30 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

15.00 ΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΨΟΥΜΕ... ΙΣΤΟΡΙΑ

16.00 ΕπιΚοινωνία

17.30 ΘΡΥΛΙΚΕΣ ΠΟΛΕΙΣ «Αθήνα»

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.45 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

20.00 ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

21.00 BALKAN EXPRESS (Ε)

ΑΝΤ1

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ

12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 TV QUIZ

14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)

16.45 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Σειρά

21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά

22.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά

23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ

ALPHA

08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 ΕΛΕΝΗ

16.00 ΛΟΓΩ TiViς

17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ

21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά

21.50 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ορίων 2»

MEGA

06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή

10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)

16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ

17.20 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ

17.40 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά

18.50 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά

20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!

22.00 ΜΑΛΙΣΤΑ, ΣΕΦ!

STAR

10.00 LIVE U

12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ

14.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)

14.45 ΦΜ LIVE

16.30 BLIND TASTE Διαγωνισμός μαγειρικής

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει και δελτίο στη νοηματική

17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή σειρά

18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι

19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απρόσκλητος επισκέπτης»

23.15 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ...


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org