ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΛΟΙΩΝ
ΣΟΥΠΕΡ ΤΖΕΤ 07.00 Τήνο, Μύκονο, Νάξο, Θήρα, Ιο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ 11.00 Μήλο, Σίφνο, Σέριφο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσι, Κατάπολα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 18.00 Θήρα, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ 20.00 Χίο, Μυτιλήνη, BLUE HORIZON 21.00 Ηράκλειο, ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΕΛΥΡΟΣ 21.00 Χανιά.
ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΣΟΥΠΕΡ ΤΖΕΤ 07.30 Τήνο, Μύκονο, Νάξο, Θήρα, ΑΔΑΜ. ΚΟΡΑΗΣ 14.55 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, Κίμωλο, Φολέγανδρο, Σίκινο, Ιο, Θήρα, Β. ΚΟΡΝΑΡΟΣ 17.00 Κύθηρα, Κίσσαμο, ΜΥΤΙΛΗΝΗ 17.00 Εύδηλο, Φούρνους, Καρλόβασι, Βαθύ, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 19.00 Σύρο, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΑΡΙΑΔΝΗ 21.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΚΡΗΤΗ Ι 21.00 Ηράκλειο, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΚΡΗΤΗ ΙΙ 21.00 Χανιά.